Wpis z mikrobloga

@WyjmijKija: Czy to dowód anegdotyczny oparty o twoja prywatna sytuacje rodzinna? No, no przejrzałem na oczy dzięki tobie.

Co maja powiedzieć mężczyźni którzy pracują na zlecenie, albo dostawali całe życie minimalna plus reszta pod stołem, a teraz albo zwolnią go z dnia na dzień albo zredukują mu etat i będzie zarabiał jakieś grosze? Nie ma takich sytuacji? I nie, nie chodzi mi o to ze mężczyźni maja gorzej i są bardziej
A me pomyślałeś o kobietach w ciąży które nie mogą się dostać na jakiekolwiek badania? Nawet na te które są zobowiązane wykonać że względu na stan zdrowia, wiek czy inne problemy?


@isea: A nie pomyślałeś o facetach, którzy nie mogą się dostać na jakiekolwiek badania? Nawet którzy są zobowiązani wykonać że względu na stan zdrowia, wiek czy inne problemy?
Płeć nie ma tu nic do rzeczy.
Powiedzmy zachodniopomorskiego


@Wygryw_pospolity: #!$%@?łko? Przecież to byłby raj sex-turystyczny dla Niemców. Niemiaszki w pół roku by tam takie autostrady pobudowali że szok. A za te 2 lata anektowali by cały teren w #!$%@? przy 100% poparciu mieszkających tam p0lek( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej dałbym im jakieś Świętokrzyskie czy inne Łódzkie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡