Wpis z mikrobloga

Jako, że mam dłuższy weekend postanowiłem kontynuować swoją przygodę z Burym Brzetysławem. Tym razem idę sobie w full zręczność, bo czemu nie? Troszkę to smutne, że raptem broni białej pod ten setup jest całe cztery sztuki, ale być może w dalszej rozgrywce okraszę swoją postać większą ilością siły z Kapliczek Innosa (jeszcze kilka punktów zostało do zdobycia w ramach codziennego całowania stópki Innosowej), tabliczek, napotkanych eliksirów, jabłek oraz ze wspaniałych i niepowtarzalnych Gulaszy Thekli (podobno sam Snaf brał lekcje gotowania u niej jeszcze przed wrzuceniem do Kolonii za naplucie do zupy sędziemu) i coś się fajnego jeszcze ulepi z tej postaci. Najgorsze w tej całej pogoni za zręcznością jest to, że gdzieś przeoczyłem trzy Goblinie Jagody i nie chce mi się znowu pałętać po całej Khorinis, żeby je odszukać, więc prawdopodobnie będę stratny o minimum trzy punkty. Oczywiście zamierzam dołączyć do ludzi Lee (jak tak dalej będzie robił to niedługo nie będą to już jego ludzie), więc Paladyni powinni już sami wymierać z głodu na widok Burego Brzetysława przy takich statystykach jeszcze w Pierwszym Rozdziale.

Trzymajcie się tam w tym Jarkendarze! Niech Innos ma Was w swojej opiece!

#gothic
Pobierz
źródło: comment_15859566388vAsoCq5JclvYRZArrv7V5.jpg
  • 4