Wpis z mikrobloga

Kupiłem konto Netflix 30dni na allegro za 6.80 w opisie pisze że mam prawo do jednego profilu i resztę współdziele z kimś innym, czyli podejrzewam że jak ktoś kupił to samo co ja to dostanie te same pasy i email do logowania, w aukcji jest zastrzeżone zmiana e-mail i hasła na koncie, piszą że jeżeli to zrobię to konto przestanie działać po godzinie, oczywiście ja nie mam zamiaru nic zmieniać bo mi odpowiada taki układ niecałe 7 Ziko za dostęp na miesiąc do dużej bazy filmów i seriali (dom z papieru 4) tylko ciekawi mnie to że jak by na przykład ktoś inny zmienił hasło i email to rzeczywiście te konto przestało by dzialac i w jaki sposób jak by był email zmieniony ? #netfix #cebuladeals
  • 12
@Bakardi: Na livechat Netflix można się weryfikować metodą płatności więc pewnie tak by zrobił sprzedawca i zgłosił że mu konto ukradli.
Ale nie po godzinie tylko jak y ktoś inny z tego konta to zgłosił
@dedronek: wiem ale ja mam tak że potrzebuje netflixa raz na jakiś czas tzn potrzebuje na miesiąc a później pół roku nie potrzebuje bo przez ten miesiąc wszystko nadrabiam więc nie chce dupy nikomu w rodzince zawracać ;)
@Shajo: powiem ci tak konto kupiłem wczoraj , a dziś jak patrzyłem to sprzedawcy już na allegro nie ma i żadnych przedmiotów, więc możesz mieć rację :(
@Bakardi ja tak kupuje konta od roku i działa

Jak zmienisz passy to konto nie przestanie działać porosotu będziesz mieć to konto na wyłączacznosc a inni którzy też je mają zostaną wylogowani
Ale nie ma to sensu ponieważ i tak są to konta tworzone na jeden miesiąc
@Bakardi: nie pozwalamy na sprzedaż wszelkiego rodzaju kodów, haseł, tokenów, kluczy lub kont, które umożliwiają dostęp oraz skorzystanie z usług pozwalających na oglądanie oraz słuchanie na życzenie treści multimedialnych za pośrednictwem internetu w postaci tzw. video on demand (np. Netflix, Showmax, HBO Go, Cda Premium, VOD.pl, Player.pl itp.)
Oferty z Netflix, Showmax, HBO Go, Cda Premium, VOD.pl, Player.pl znajdują się na liście towarów zakazanych w Allegro. Mówi o tym punk 38 załącznika nr 1 do Regulaminu Allegro. Takie oferty faktycznie pojawiają się na Allegro, ale zdecydowanie ich nie chcemy i na bieżąco je usuwamy.
Popieram. Jak obsługa jest naprawdę potrzebna i trzeba coś wyjaśnić to brak odzewu, a jak nie ma potrzeby to sie wpierdziela tam gdzie ich nie wolali. W dupie mam wasze zdanie na co pozwalacie a co nie. Pilnujcie tego burdelu sami bo regulamin jest, a oferty z zakazanymi produktami kwitną nawet jako promowane.

Co do głównego tematu autora to na 90% jest konto trial na miesiąc, dlatego taka cena. Każdy ma te