Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stabilny #zwiazki 3,5 roku, no ale co z tego. Dbam o siebie, o rozwój zawodowy, siłownia, książki i tak dalej. Wszystko jest cudownie, oprócz jednej sprawy: #seks
Nie ogarniam, jak mogło mojej różowej tak przejść ochota na seks. Po rozmowie okazało się, że ona po prostu na razie ma taki okres i nie czuje potrzeby robić tego za często, ważniejsze dla niej jest wspólne spędzenie czasu, miło spędzony wieczór itd - ale dlaczego mając 24lvl w ciągu roku z "idealnego" związku stopniowo traci ochotę na seks? I taka sytuacja trwa od miesięcy? Na bank nie ma nikogo, bo nic się nie zmieniło, widzę, że jej zależy - oprócz tej sprawy.

Nigdy nie miałem problemu z kobietami. Wiem, że niektóre jej koleżanki podziwiały moje życiowe podejście (powiedziała mi to, zmiana pracy, siłownia po 2 latach daje również rezultaty). Kiedyś na imprezie też to usłyszałem od innej wspólnej znajomej. Wiem, że po takim czasie w związku chyba wszytko "gaśnie" ale chyba to nie do końca normalne, żeby laska nie miała ochoty co kilka dni na seks, gdzie sylwetka, głowa czy rozwój zawodowy i staranie się o nią mogą po prostu cały czas imponować..
Jakie macie doświadczenia?
Nie wiem co lepsze, taki "idealny" związek na papierze czy stracenie tego, bycie samemu, ale zaspokojonym seksualnie nawet z żenującego #tinder (słyszałem, że ryje to beret nieźle, jak co wieczór możesz mieć inną kobietę)

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Widze kilka opcji:
-przestałeś ją pociągać fizycznie. Jesteś dla niej dobrym przyjacielem, lubi spędzać z tobą czas itp, ale nie potrzebuje z tobą tak bliskiego kontaktu. Może brakuje ci jakiegoś dynamizmu, takiego bad boy'a - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tu na prawdę możesz wyglądać dobrze (muskularność itp), ale jej braknie jakiejś takiej atmosfery, albo nie poczuje że jesteś samcem alfa i nie będzie
PonadgabarytowyWładca: Daj jej trochę czasu. Postaraj się być wyrozumiały w tym wszystkim. Może coś z komentarzy wyżej ma sens. Nie naciskaj jej, bo będzie tylko uciekała jeszcze bardziej.

Jak po czasie nic się nie zmieni, to hm.. ja bym chciał mieć dobry, częsty seks w związku. Pamiętaj, że Ty też masz potrzeby i one są równie ważne jak jej.

Poza tym - żony oddają się czasem mężom nawet bez ochoty, udają
OP: @Hubertosik: ma to może sens. Nie odzywać się jakiś czas, nie pisać, nie organizować czasu :) niech również to zauważy i się postara, chyba dobra opcja

@KAL_: odmawiałem 3 razy pójścia do łóżka kobietom przez cały związek (w prost) - a nie wychodziłem na miasto/imprezę do kumpla sam zbyt często. Po prostu czuje się bardzo dobrze w kontakcie z kobietami, bo nie traktuje ich jak coś niesamowitego. Po