Wpis z mikrobloga

Nie jest git, Virgin Galactic mi leci -10% dziś xD


@pijekubusplay: W PM. Wytrzymaj do 15:45 - 16:00, jak otworza najwieksza pralnie na swiecie to jest szansa ze cos odbije, lubi odbijac po mocnych spadkach. Ale gwarancji nie daje, dane sa zatrwazajace.
@tank_driver: 1. This week's 6.6M new jobless claims represents ~4% of the estimated ~160-165M US Workforce.

2. This is incremental to the 3.3M new jobless claims filed week ending 3/21, totaling ~10M total jobless claims in the past 2 weeks

3. The US unemployment rate was ~3.5% as of EOM February, so cumulatively that means we've hit ~10% unemployment as of EOW 3/28 (~10M incremental jobless claims = ~6%) and that
@pijekubusplay: @tank_driver: przecież virgin galagtic to jest piramida finansowa ona nic realnego nie oferuje poza zapowiedziami, ze spółek co działają w branży "kosmicznej" i mają realną wartośc to spacex (nie ma na giełdzie), ewentualnie blue origin (spólka szefa amazonu) która też tylko jedzie na zapowiedziach i reklamie ale ma rakiete co poleci do góry i na dół czyli też nic specjalnego no ale szefem jest najbogatszy człowiek swiata czy wczesniej
@dziadeq: Jesli do mnie sie odnosisz to dała mi najwięcej % zwrotu więc ją lubie, ale masz rację. Te zapowiadane loty w grudniu 2020 ładnie podbijały kurs i te artykuły w gazetach gdzie kreowali się na drugi Spacex. Ale przyszedł kryzys, koronawirus szaleje i wiadomo że poleciało na ryj. Ja mam kilkaset sztuk po 9.8$ więc dla mnie ani duży zarobek z tego będzie ani duża strata jak zleci do 5$
@pijekubusplay: nie twierdze, że nie da sie na tym zarobić ale to czysta spekulacja i hazard, specem wielkim nie jestem ale śledze tematyke tych kosmicznych lotów od 2015 i poza spacex reszta to jest wydmuszka, daleko w tyle i tu nie trzeba być fanbojem Muska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziadeq: Co najlepiej pokazuje jak w kilku przypadkach działa giełda i emocje, dobry PR a gówniany produkt. Ja bylem i jestem fanbojem Richarda Bransona xD Ale w obecnej sytuacji to żadnych prywatnych lotów w przestrzeń kosmiczną nie będzie w grudniu :(
@KochanekAdmina: Ktoś kto lubi ryzyko i kupił po 9.7$-9.8$ za sztukę xD I nie nazwałbym tego trzymaniem pozycji bo mam tych akcji ledwo kilkaset a nie 10000 bo to faktycznie głupota tak jak napisałeś. Panie nie zarabiamy ale jaki Pijar mamy! A jakie plany, perspektywy! I cyk, tysiące jeleni skuszonych.