Wpis z mikrobloga

Wleciały nowe promki na ps store i mam kilka pozycji na liście życzeń, nie wiem na co się zdecydować :< Pomuszcie

#ps4

Co kupić?

  • Diablo III: Eternal Collection 17.6% (21)
  • GreedFall 7.6% (9)
  • eFootball PES 2020 Standard Edition 5.0% (6)
  • Borderlands 3 13.4% (16)
  • No Man's Sky 10.1% (12)
  • Days Gone™ 46.2% (55)

Oddanych głosów: 119

  • 21
@Dante15: No Man's Sky to prawdziwy sandbox, nie jak Andromeda. Gra nastawiona na singla gdzie eksplorujesz galaktykę, planety, pozyskuejsz zasoby, budujesz bazy itp. Chyba w zeszłym roku konkretny update wleciał i gra rozrosła się o masę dodatków, można grać bez końca ale pamiętaj tak jak w Minecraft grasz dla przyjemności bardziej.
Fakt, dużo gier kupisz taniej na płytach używanych, jak wolisz cyfrówki to nie wiem jakie są promki ale świetnie się
@Dante15: W No Man's Sky będziesz mógł grać przez resztę swojego życia o ile pasuje ci gameplay. Polecam obczaić, bo mają naprawdę zaangażowanego deva i mnóstwo rzeczy wprowadzają cały czas.
@Dante15: sugeruję ci abyś kupił b3 zamiast days gone wbrew wynikowi ankiety. DG to sympatyczny średniak, pewnie warto zagrać ale lepiej kupić pudełko, sprzedać i zapomnieć.
B3 z drugiej strony to bardzo solidny przedstawiciel swojego gatunku, wciąż wydawane są dodatki, ma coopa i przyjemną platynę, więc mysle ze jest lepszą grą do kupienia cyfrowo na stałe
DG to tylko kupić-przejść-sprzedać pudełko
@Dante15 Days Gone to jak piszą inni mocny średniak. Nie mniej gra się przyjemnie a klimat akurat pasuje do rzeczywistości :) Gra jest długa więc jak znalazł jeżeli masz postój w pracy, szkole czy studiach.
@Dante15: Bierz days gone, nie zawiedziesz się. Na początku 1 rozdziału wieje nudą i monotonią, ale fabuła, klimat i muzyka to nadrabia. Ja się świetnie bawiłem, wbiłem platynę i czekam na 2 część nawet jakby miała wyjść na ps5 jako ex.