Wpis z mikrobloga

@nie_swiruj: Każdy zdaje sobie sprawę, że mandat za spacer po lesie w wysokości1,5-8 średnich krajowych nie jest dla niczyjego bezpieczeństwa, tylko dlatego, że kasa się kończy... Wystarczy przeciągnąć ze 2 miechy i nikt nie usiedzi na dupie. Albo wyjdzie przez balkon, i wtedy karetka, albo przez drzwi, i wtedy cyk, 5-30 k do budżetu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Soobes: zgodnie z prawem możesz, tylko omijaj zamknięte obiekty.
@magenciorek: o, dziękuję, miłego wpisu się nie spodziewałem ()
@taki_sobie_mirek: moim zdaniem wysokie kary są po to żeby obywatel przeliczył, że nie opłaca się łamać zakazów a co za tym idzie, nie będziemy się zarażać.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: pomysl zanim wywalisz z art 54 komukolwiek. 54 ida w zw z rozporządzeniem a nie ustawa. Przypominam los kolegów ktorzy zahaczyli chociaż Legionowo a pracowali całe życie w Wolnej Polsce.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: A co w przypadku kiedy w nocy mnie policja zatrzyma na ulicy a ja powiem że idę do nocnego sklepu ponieważ skończyły mi się zapasy żywności, co w takiej sytuacji?
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Tak. Już wyciągnięto pierwsze dane o spadku konsumpcji (30% spadek w drugiej połowie marca) i pierwsze prognozy się pojawiły choć na razie bazują one na różnych założeniach co do długości trwania kwarantanny ale wychodzi koło 3% spadku na miesiąc kwarantanny.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj Nie rozumiem dlaczego tak psy na Tobie wieszają w komentarzach, nie jesteś autorem tych zmian tylko wykonujesz swoją pracę żeby wyżywić rodzinę. Wprowadzone zmiany może i są bublem prawnym ale wprowadzono je aby chronić nasz Naród i zakichanym obowiązkiem każdego z nas jest się podporządkować dla dobra ogółu.
Też jestem przeciwnikiem PiS i uważam, że wiele złego wyrządzili Polsce ale trzeba te zmiany wziąć zdroworozsądkowo i się podporządkować na czas realnego
  • Odpowiedz