Wpis z mikrobloga

@taki_sobie_mirek: Kurcze wszyscy śmiali sie z UK, ale przynajmniej mieli jakiś plan, którym do dzisiaj kroczy Szwecja, a jest to izolacja osób starszych. Polska w lutym sprzedała maseczki a kupiła węgiel - tak się przygotowaliśmy. Gospodarka już leży i nic z tym nie zrobimy - za to szykujemy się do wyborów :) Tak to powoli leci w tej naszej polszy
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: nie łamać zakazów. Coraz ciezej zrobić zakupy, dzisiaj godzinę stałem w kolejce. Nie miałem nawet czasu isc stać druga godzinę do innego sklepu i jutro znowu muszę jechac do miasta. Ludzie wkurzeni, sam straciłem robotę. Niektórzy tracą firmy. Ludzie co maja płacone za godzinę a nie pracuja nic nie dostaną. U kolegi jedna dziewczyna płakała w Macu, ze pod mostem wyląduje. Rząd coraz bardziej zmienia wszystko jak chce, ma w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NickciN: napewno lepiej wejść w tłum ludzi, roznieść chorobe, pochować bliskich. Możesz fantazjować o tym co robię z uśmiechem a czego nie, nie zabraniam. Twojego szacunku tez nie potrzebuje. Rób jak uważasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yolo92: pisząc o zamkniętych obiektach czułem, że może być nie jasne. Zamknięte obiekty, o których pisałem w KAZDYM kontekście oznacza właśnie parki, plaże, bulwary i inne tereny zielone pełniące funkcje publiczne. Także nie, póki co lepiej nie biegać.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Nie muszę pytać bo wszystko jest na live streamach. Posłowie posłużyli się policją celem zablokowania dojazdu pod sejm i wlepiali mandaty wszystkim, którzy mieli plakaty w samochodzie "strajk przedsiębiorców". A Ty się dziwisz, że wyzywają Cię od pisowskich łajz. :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eXorcist: ja się niczemu nie dziwię. Obejrzalem te filmiki, na pierwszym jacyś posterunkowi, których rzucili na pierwszą linię. Chłopaki gubią się i lawirują, az szkoda patrzeć.
Na drugim oficer coś mówił o tamowaniu ruchu, nie wiem o co tak dokładnie chodziło.
Powiem Ci tak, bardzo rzadko jeżdżę do Warszawy i dziękuję Bogu za to bo służby tam to zawsze jakieś po*ebowo. Żaden policjant nie lubi zabezpieczeń w Warszawie.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: jak dwójka ludzi będzie szła w odległości mniejszej niż 2 metry to będziecie jako formacja wlepiać mandaty/kary administracyjne? :P Wiem, że dzisiaj skupiasz się bardziej na prewencji i pouczaniu, ale pytam raczej o nastroje formacji.
Trochę Cię rozumiem bo pracuje w służbie z tego samego resortu, na szczęście nie muszę karać ludzi, ale gdyby władza mi kazała coś równie głupiego robić to chyba bym ryzykował naganą :P
  • Odpowiedz