Wpis z mikrobloga

@tigletpilesarus: Ale ja to rozumiem i sama nie popieram rzadu, ale ja nie potrzebowałam nakazu rzadu aby trzymac się przynajmniej pare metrów z dała od ludzi co niektórzy. Wiesz, raczej chodzi o to, ze większość robi to ma złość nie politykom tylko samym sobie, ale co taki policjant albo kasjerka zrobi? Nic, musi wykonywać polecenia zwierzchników, sami się boimy, ze się zarazimy hak przychodzą do sklepu ludzie i śmieją się w
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Jakie przepisy przecież można wychodzic z domu na spacer, nie można tylko tam, gdzie jest to zabronione, np. do parku. Jak wyjdę z domu i pobiegnę do lasu i zachowam odległość 2 metrów od innych ludzi to co wtedy? Dostanę mandat albo skierujesz do sądu wniosek o ukaranie mnie? Jeżeli tak to na jakiej podstawie, proszę o konkretne przepisy. Ja rozumiem pandemia i dlatego ograniczyłem wyjścia z domu do minimum
  • Odpowiedz
  • 2
@nie_swiruj mam pytanko. Jeśli jestem zdrowy i bym uprawiał sport na zewnątrz np. bieganie to w jakiej kwocie mógłbym dostać mandant (wątpie że 30tyś czy cos powyzej 5k) lub czy by się mogło skończyć na pouczeniu
  • Odpowiedz