Wpis z mikrobloga

  • 1
@nie_swiruj idąc sobie za dom, jest spory teren bez ludzi. Nie jest to żaden park czy miejsce publiczne. Jest też daleko od drogi publicznej. Jedynie znajdują się tory kolejowe jakieś 200m dalej. Czy w tych warunkach mogę liczyć na mandat?
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: kazali ci robić to rób, ale swoje mądrości powinieneś zatrzymać dla siebie. Las nie jest wyszczególniony w rozporządzeniu, bo nawet rządzący chuchający na wszystko go nie wyszczególnili, bo po prostu ryzyko jest niemal rzadne w szczególności gdy je zostawić z innymi ryzykami na które ludzie są wystawieni.
  • Odpowiedz
  • 1
@nie_swiruj: fajnie wiedzieć, który to taki mądry był wypisując mi dziś 5k za pobieganko. Dziena miras, myślałem, że swoich nie ruszasz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@braetk: w tych warunkach to nie możesz liczyć nawet na patrol ( ͡° ͜ʖ ͡°) wg tego co piszą rządowi to nie powinieneś się obawiać (chyba, że coś już się zdążyło zmienić, nie wiem, sytuacja jest dynamiczna jak się okazuje).
@WyjmijKija: niektóre lasy zostały zamknięte przez lokalne władze. Myślałem, że mirko jest miejscem gdzie każdy może napisać swoje opinie i spostrzeżenia. Jeśli uważasz, że nie powinienem
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: a trzeba bylo, to byś może się teraz mądrzej bronił. Nie wiem kiedy wstepowales w struktury, ale to raczej niczego nie zmienia, bo nadal siedzisz w policji.
  • Odpowiedz
Ludzie nie rozumieją, ze to nie robi się im po złości tylko po to aby nie było debilnymi egoistami i nie zarażali innych


@DinaKaliente: Ale wiesz, że w polskim prawie istnieją od dawna przepisy, które znajdują zastosowanie w obecnej sytuacji i równie skutecznie oraz zgodnie z prawem ograniczyłyby - gdyby je wprowadzono - działania niepożądane wynikające z debilizmu jednostek, z drugiej strony nakładałyby również na władzę obowiązki, do których ta się
  • Odpowiedz
@nie_swiruj Gnębić trzeba Polaka Robaka. W cywilizowanym kraju jak Hans usłyszy by siedzieć w domu to będzie siedział w domu. Polak Robak śmieć kuhwa spojrzy na Ciebie i będzie kwiczał że kuhwaaa jestem #!$%@? Polakiem Robakiem to jest niezgodne z Konstytucją. Będę chodził gdzie chcę. Zdechne jak zwierzę. Wal mandatami i wnioskami tych idiotow. Albo kij zostaw. Niech zdechną na tych spacerach. Niech robale ich #!$%@?
  • Odpowiedz