Wpis z mikrobloga

@nie_swiruj: Nie ma szans, bo to ja jej zanoszę papierek, ona go wypełnia w ciągu dnia-dwóch i muszę go potem odebrać, a potem zanieść do urzędu miasta :D

EDIT: A wątpię by to wszystko pocztą się załatwiło do połowy kwietnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@queuele: uważam. Jak patrzę na star...kobiety w podeszłym wieku, które gazetki sobie przeglądają (lizanie palucha obowiązkowe) to aż mnie mrozi.
Jak będzie okazja zapytam o biegaczy, ale wg przepisów jeśli omijacie punkty, które są od dziś zamknięte to można biegać (wg prawa).
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Żeby się nie zarażać, trzeba zamknąć wszystkie zakłady pracy i sklepy. Tak na 40 dni zamykamy się w domach z zaspawanymi drzwiami. Żeby NIKT (z milicją włącznie) z domu nie wychodził. Nie ma, że zawał i karetka, nie ma, że babcia umarła i śmierdzi. Inaczej będzie się to roznosić, aż przechoruje 80-90% społeczenstwa. Spacerowicze są tu najmniejszym problemem. Ale dobrym źródłem kasy. Bo chyba nikt mieszkający w bloku, nie wyobraża
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hemingwie: czuje klimat, kiedyś zaniosłem papierek, który dałoby radę wypełnić w minutę to pani urzędniczka nawet nie rzucając na niego okiem stwierdziła "ojej, to nie robota na dziś"
  • Odpowiedz
Moje dzieci będą oglądać debaty nad tym czy wam emerytury pozabierać, czyli w sumie każde pokolenie dostaję podobne rozrywki.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: gdyby powoli zaczęła się presja społeczeństwa, bieda, nędza w Polsce byście dołączyli do Polaków czy bronili Wiejskiej? Dużo ludzi teraz straci bądź straciło prace. Możliwe, ze po wyborach zostanie odcięty socjal. Polska gospodarka to gowno na kiju, inne jakoś wyjdą z tego a nasza oberwie. Dużo firm tez upadnie ponieważ rząd robi pod gore aby nie płacić i pomagać. Mogą wynikać jakieś napięcia z tych powodów.
Pytam bo był strajk
  • Odpowiedz