Wpis z mikrobloga

bagietsony mają za mało praw. Tu te mandaty to kpina. Co dla takie patusiatka lub gorzej Kodowca lub zagorzalego PiSowca dostać 500 zł kwita. Zwierzę spojrzy pokwiczy i #!$%@? bo ma w dupie ta sumę. I jeszcze będzie ci #!$%@?ł że konstytucję się lamie. Więź #!$%@? kilka razy komuś laczka na leb, napluj na robaka


@Senokoli: Jesteś #!$%@?ą patologią, taka zadowolona z siebie acz niezdolna do skonstruowania własnej myśli antropomorficzna
  • Odpowiedz
@Herubin
@nie_swiruj
@msichal
@PanHeniek45
Jak ja czytam te wasze #!$%@? to naprawdę większość z was myśli że przeczyta gówno artykuł w necie i będzie się strogal na bohatera ze to nie konstytucyjne nie zgodne z prawem a on może sobie wyjść i robić co chce. A przy okazji #!$%@? policję HWDP podnóżkom władzy, politykom i Kaczyńskiemu. Pan policjant wyraźnie napisał by siedzieć w domu i nie chodzić bez
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: nie wiem czy było takie pytanie. Mam własną działalność, biuro projektowe i wracam zazwyczaj z biura do domu ok 1-2 w nocy. Mogę dostać mandat? Jak udowodnie że wracam z pracy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin

@nie_swiruj

@msichal

@PanHeniek45

Jak ja czytam te wasze #!$%@? to naprawdę większość z was myśli że przeczyta gówno artykuł w necie i będzie się strogal na bohatera ze to nie konstytucyjne nie zgodne z prawem a on może sobie wyjść i robić co chce. A przy okazji #!$%@? policję HWDP podnóżkom władzy, politykom i Kaczyńskiemu. Pan policjant wyraźnie napisał by siedzieć w domu i nie chodzić bez celu by szybciej minęła ta kwarantanna i cały ten burdel a wy się puszycie na byle co... Jak przez takich ludzi jak wy dłużej potrwa ten stan to będę w stanie ciągnąć kaczafiemu by tylko zrobił prawo nakazujące takim osobom jak wy odpracowanie strat wynikające z przedłużenia
  • Odpowiedz
@nie_swiruj Panie milicjancie ( ͡º ͜ʖ͡º) czy Mirek może zabrać siostrę i siostrzenice na spacer do lasu? Z dala od ludzi i miasta czy też mnie dojadą? Wiem, że nie mogę na bulwar do parku czy na plażę. Mam w rodzinie młodego policjanta i twierdzi, że nie wolno. Jak dzwoniłem na komisariat to mnie #!$%@?, żeby im dupy nie zawracać i w zasadzie mieli rację xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrochenMochen: Szkoda że te straty są przez bydło jak ty które trzeba zamykać w oborze. To bydło domagające dostania po mordzie i politycy spełniający jego oczekiwania są jedynymi winnymi kryzysu przez zamknięcie gospodarki i szczerze ci życzę byś stracił pracę jako jeden z pierwszych.
  • Odpowiedz