Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki. Mam zagwozdkę pt. Czy moja dziewczyna jest nawiedzona?

TLDR: Dziewczyna miała dziwny telefon, ktoś po drugiej stronie mówił zachrypiałym upiornym głosem "Halo... Halo... To ja twój koszmar... Jestem obok ciebie" - szukam MP3, youtuba, ofertę firmy oferującą ten żart telefoniczny

Nie jest to żart na 1 kwietnia, po prostu dziś się zebrałem aby to napisać. Trzy dni temu dziewczyna(mieszkamy razem) miała dziwny telefon - ktoś po drugiej stronie mówił zachrypiałym upiornym głosem "Halo... Halo... To ja twój koszmar... Jestem obok ciebie" i tu się rozłączyła. Końcówka "Jestem obok ciebie" mogła być jakoś innymi słowami, bo już dokładnie nie pamiętam, reszty jestem pewien. Przechodziłem akurat przy drzwiach sypialni i usłyszałem pierwsze "Halo", myślałem że to chora, ledwo oddychająca babcia dzwoni ostatkiem sił do wnuczki o pomoc. Potem usłyszałem resztę i zacząłem uspokajać, że to głupi żart. Teraz po paru dniach, mimo że nie wierzę w te rzeczy, sam zacząłem wątpić.

Oto rzeczy które przemawiają za tym, że to żart:
- telefon o godzinie 23 z numeru zastrzeżonego
- dziewczyna jest wierząca, bawiła się kiedyś okultyzmem, obecnie się wystrzega tych spraw - ktoś może znać jej czuły punkt
- podwójne Halo na początku kojarzy mi się z żartami telefonicznymi/na poczcie głosowej, gdzie początek ma przyciągnąć rozmówcę i sprawić, że samemu się powtarza Halo lub odpowiada
- treść rozmowy, szczególnie "Jestem obok ciebie" ma sprawić, że ofiara się rozgląda przestraszona zaraz po rozmowie

Rzeczy które przemawiają za tym, że to coś innego:
- dziewczyna bawiła się kiedyś okultyzmem
- dźwięk w rozmowie był bardzo dobry, więc jeśli to nagranie to musiało być odtwarzane bezpośrednio jako rozmowa, nie z urządzenia obok - wiem, że się da ale to już nakład pracy dla żartującego
- osoba mówiąca była bardzo przekonująca tzn. jeśli nie ma nigdzie takiego nagrania to osoba robiąca żart musiałaby być mistrzem aktorstwa
- następnego dnia i dziś na telefonie sam w godzinach nocnych włączył się(wcześniej, przed żartem pobrany przez nas na telefon) wykład o tematyce religijnej - jestem techniczny i wiem, że Android mógłby spłatać takie figle, ale przyczyny jeszcze nie znalazłem
- dziś nad ranem było mi sucho w gardle, włączyłem więc nawilżacz powietrza(może zaraz wyłączyłem?), poszedłem do kuchni wypić szklankę wody i po powrocie nawilżacz był wyłączony - dziewczyna go nie wyłączyła, wyłącznik czasowy to co najmniej godzina więc to nie to

Wiem, że wypisałem więcej rzeczy na opcję paranormalną, ale dalej jestem za tym, że to żart, nie pasuje mi tylko jedna rzecz - nie mogę znaleźć nigdzie nagrania o takiej treści ani żadnej oferty firmy, która się specjalizuje w robieniu żartów przez telefon. Jeżeli ktoś zna link do tego to bardzo proszę o podanie, bo to chyba jedyna rzecz która przekona dziewczynę.

#zart #prank #paranormalne #okultyzm #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Ktos tu podrzucil Andrzeju to ja zawolam @yamnichek_pyesio, bo nadal mnie rozp**** jak czytam ten nick, a kolega w tagu fajnie pisze.
Z mojej strony zapytam, co to znaczy, ze “bawila” sie okultyzmem, bo jest roznica miedzy czytaniem i otwieraniem pieczeci pewnych energii, ktore moga sie wokol nas otaczac niekontrolowane, a juz konkretna praktyka, gdzie dzieki naszej woli i rytulalom wplywamy na rzeczywistosc.
Co to znaczy, ze dziewczyna jest
@maze: dobra, zakładając że ten wpis nie jest robieniem sobie jaj na Prima Aprilis to jestem w stanie powiedzieć tylko jedno - ma przesrane. I tyle w zasadzie w temacie da się powiedzieć przy takim opisie. ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: @asdasdce2w: Co to znaczy, że bawiła się w okultyzm? Co konkretnie robiła? Okultyzm to bardzo rozległa dziedzina.

Przez wiele lat nigdy nie spotkałem się z tym żeby demony dzwoniły do kogoś telefonicznie ;-) Raczej zalecałbym wybranie się na policje i zgłoszenie stalkingu.
Demony potrafią kogoś zniszczyć bez uciekania się do jakiś żenujących gróźb przez telefon, są w tym bardziej subtelne i wyrachowane, zapewniam Cie.
OP: Przepraszam, że późno odpowiadam, ale myślałem że ten post umarł już ze starości i się nikt nie zainteresował, więc dzięki za zainteresowanie.

@maze Nie mam pojęcia co robiła, bo nie chce o tym rozmawiać, ale panicznie boi się wszelkich treści z tym związanych czy to w filmie, książce czy grze. Jest wierząca od wielu lat, nie jest to chwilowy powrót do wiary, zna biblię na wylot.

@yamnichek_pyesio mam nadzieję, że
@AnonimoweMirkoWyznania: z twojego opis niewiele po prostu wynika. Przy takiej wiedzy o temacie można tylko mnożyć domysły.

W pierwszej kolejności bym zbadał czy to nie jacyś byli znajomi z okultystycznego minionego - niektóre grupy potrafią się składać z naprawdę #!$%@? ludzi i potrafią nękać byłych członków. Czyli przesrane.

Dwa może ktoś losowy zrobił włam na mądrofona - na kamerki IP potrafią się włamywać i podglądać jak za przeproszeniem ludzie sobie tyłek
SpienionyWładca: @maze: nie jestem dziewczyną z wyznania, ale miałam tak, że po rozpoczęciu praktyki doświadczałam dziwnych rzeczy i sporadycznie do teraz, cały czas, ale z mniejszą częstoliwością. Co to może być?

@AndrzejStrzeblinski: to mało prawdopodobne, ale jest możliwe dostawać nawiedzone telefony. W książce Ed i Lorraine Warren 'Nawiedzenia historie prawdziwe' był opisany taki przypadek. Jeśli można im wierzyć... Książka jest na necie dostępna, mogę też opowiedzieć na czym tamta
@GoddamnElectric: w tamtej książce był opisany przypadek kobiety, co dokonała aborcji i dzwonił do niej jej płód. Czasem głuche telefony, czasem mówił coś o zemście. Po jakimś czasie ta kobieta zmarła, w jej domu zamieszkał ktoś inny i telefony ciągle się zdarzały, raz jak był kabel odłączony. A to był telefon stacjonarny i jeszcze stał w osobnym pomieszczeniu, takim wyłączonym z użytku, tylko dla tego telefonu.
WierzgającyŁobuz: @GoddamnElectric: była kobieta, która zmarła (świetnie się zaczyna, ale to koniec właściwie xD). Przed tym dręczyły ją głuche i czasem 'normalne' telefony zza światów. Odzywał się wtedy głos pełen nienawiści i mówił o zemście. Był to płód, którego zabiła ta kobieta przez dokonanie aborcji. Miała wyrzuty sumienia i do tego te telefony. W tym momencie nie pamiętam ram czasowych, ale ktoś ją odwiedzał lub zamieszkał z nią (pod koniec
Demony potrafią kogoś zniszczyć bez uciekania się do jakiś żenujących gróźb przez telefon, są w tym bardziej subtelne i wyrachowane, zapewniam Cie.


@AndrzejStrzeblinski: A ja myślałem, że demony robią to co im się podoba, a szukają najbardziej czulszego punktu, może owa osoba bała się rozmowy telefonicznej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)