Wpis z mikrobloga

@Praemislia: od poczatku kwarantanną objęci byli wszyscy domownicy jesli osoby poddanej kwarantannie nie mozna było odizolować od domowników.
Nie podlegały kwarantannie tylko te rodziny gdzie były warunki i mozna było odizolowac podejrzanego - czyli jak u mnie- osobny pokój w mniej uczęszczanej czesci domu i druga, osobna łazienka.
Tak miałem zapisane na ulotce którą dostałem na granicy.
@Praemislia gdy byłem chory na covid19, w moim mieszkaniu mieszkala ze mna siostra i zajmowala sie mna (mysleli wszyscy ze to grypa). Nie zarazila sie, myslisz ze zarazasz sie od samego patrzenia na chorą osobe?

Tą logiką caly rok chorowalbys na grype/przeziebienie i ciul wie co jeszcze
@Praemislia: Uwaga, pod koniec zeszłego tygodnia wróciłem z zagranicy. Trzykrotnie mierzono mi temperaturę, dwukrotnie mi coś tam piknęło - pewnie stan podgorączkowy. Zgadnij, czy dostałem "obowiązkową kwarantannę" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Państwo z dykty, rząd z gówna.

@Praemislia: nie no #!$%@? takiego baita to #!$%@? nie widziałem nigdy, wy serio czy się zgrywacie? Administracja proszę usunąć tego baita bo sie nabrałem. wy #!$%@? tak poważnie xD?
@Praemislia: nie wiem za co masz ponad 2 tys plusów, osoby, które muszą być na kwarantannie wraz z rodziną, wszyscy są objęci i to rozporządzenie weszło po 20 (nie wiem, 24?) marca. Wcześniej była tylko informacja o zachowaniu względnej izolacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemamnasmsy: @RHarryH: @BeautifulLiar: Widać, że dzieci mają wolne od szkoły.
Tu tylko rząd jest winny, że wcześniej tego nie wymuszał.
Jak sobie wyobrazacie zostanie w domu gdy nie jest się na kwarantannie i trzeba iść do pracy której nie można zdalnie wykonywać?