Wpis z mikrobloga

@Praemislia: witaj w kraju z dykty i kartonu. I teraz wyobraz sobie ta cala mase ludzi wracających lot do domu, wbijaja na chate pelna domownikow, 2 tygodnie kwarantanny ale tylko dla nich xD a reszta lazi i roznosi co tamci przywiezli. No serio. Geniusze.


@food4thoughts: Geniusze to są ci co łażą i roznoszą to co tamci przywieźli zamiast używać mózgu. Poważnie potrzeba na to ustawy?
A czy ktoś mi powie co w przypadku jak mój brat wróci z Niemiec, będziemy mieć kwarantannę, a mój ojciec z kolei na gospodarstwo rolne. Czy on wtedy może wychodzić? Xd
Ps. Też myślałam że wszyscy domownicy są objęci kwarantanna od początku jak to weszło
@timo1990: no tylko jak to ma się do poniższej rozmowy, gdzie sanepid ma to w dupie?
Kraj z dykty ¯\_(ツ)_/¯
"To może być przeziębienie / jak pan chce to może zostać w domu / sanepid nie wydaje zwolnienia"
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-problemy-ze-zgloszeniem-podejrzenia-zakazenia-4386665

mój ojciec z kolei na gospodarstwo rolne. Czy on wtedy może wychodzić?


@Pan_Kot: nie, ostatnio było na główniej, że kobieta na kwarantannie poszła na strych pranie powiesić i policja ją spisała.
@Praemislia podobno niektórzy spędzają kwarantannę w hostelach. I nie że wszyscy są kwarantannie tylko osoby potencjalnie zarażone przebywają z osobami zdrowymi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekawe czy kwarantannie będą podlegać domownicy na podstawie zameldowania czy deklaracji "kto mieszka w domu".