Wpis z mikrobloga

Ehhh.... Jak przekonać się do grubszej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ʖ̯ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Lvl 27 nigdy nie ruchalem bo nigdy nie było okazji poznać jakaś singielke, mimo że samych dziewczyn poznawałem sporo...i kończyło się tylko na bajtach z ich strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poznałem jakiś czas temu samotną dziewczynę, która jest chętna na pukańsko ale.... problem jest niestety taki, że jest iście imponujących rozmiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no przesadzam, nie jest wielorybem ważącym 100kg, ale mimo wszystko jest to większy "kaliber"

I po prostu jestem w dupie, bo z jednej strony chcę, a z drugiej strony nie podniecają mnie takie nieco większe baby ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bardzo bym chciał spuścić ciśnienie i mieć to za sobą, ale nie wiem jak się przekonać do niej (_ )

#tinder #sex #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
@dejwis: Przecież nie szukam żony, ani nikogo na dłużej, mi nie przeszkadza to, że może to być jedna noc. Gorzej, jak to ona by chciała potem ze mną zostać na dłużej...

@maze: @cppguy: Nie no, nie jest aż tak ulana, jest raczej z typu "dodatkowe kilogramy", tylko, że ja mam awersję nawet do takich (_ )
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@George_Constanza: tego ze zdjęcia i dwóch suchych danych nie da się obliczyć. Zdaję sobie też sprawę, że BMI nie jest żadnym wyznacznikiem tego, jak ktoś wygląda, bo może być równie dobrze napakowanym kulturystą z takim samym BMI jak inny, "szerszy niż dłuższy" człowiek. Ale w tym przypadku bardziej chodziło mi o to, że (moimi 4-rema oczami) nie widać tych 70kg, a jeśli tyle miała, to jest to w normie (którą to
  • Odpowiedz