Wpis z mikrobloga

Ehhh.... Jak przekonać się do grubszej? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ʖ̯ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Lvl 27 nigdy nie ruchalem bo nigdy nie było okazji poznać jakaś singielke, mimo że samych dziewczyn poznawałem sporo...i kończyło się tylko na bajtach z ich strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poznałem jakiś czas temu samotną dziewczynę, która jest chętna na pukańsko ale.... problem jest niestety taki, że jest iście imponujących rozmiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no przesadzam, nie jest wielorybem ważącym 100kg, ale mimo wszystko jest to większy "kaliber"

I po prostu jestem w dupie, bo z jednej strony chcę, a z drugiej strony nie podniecają mnie takie nieco większe baby ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bardzo bym chciał spuścić ciśnienie i mieć to za sobą, ale nie wiem jak się przekonać do niej (_ )

#tinder #sex #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
wyglądała o tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SOIOWER: faktycznie, ta na zdjęciu to już pierwszy stopień otyłości

Duże cycki zawsze dają wrażenie większej masy, a jeśli jest ubrana w luźne ciuchy, to tym bardziej.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Kilogramy to nie blizna na czole i mozna cos z tym zrobic. Pytajac na mirko uslyszysz, ze z harpunem do takiej i nic wiecej. Ale to w sytuacji jak chcesz cos wiecej. W tej sytuacji pozostaje Ci reka przyjacielu, chyba ze Ci to nie przeszkadza, to idz na #!$%@?.
  • Odpowiedz