Wpis z mikrobloga

ok.. zrobiłem już sobie swoje mydło, zrobiłem kilka chlebów, swój płyn do dezynfekcji, uczę się animacji, uszyłem maseczki, co dalej mogę robić z wolnym czasem by coś fajnego zrobić w domowym zaciszu, jakieś inspiracje? - warsztatu nie mam... :/

tak, czytam książki i oglądam seriale również ;x

#kwarantanna #koronawirus #diy
  • 8
@WirtualView: pizze robiłem już 2 razy, akurat gotowanie mam opanowane na poziomie hard ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Sl_w_k_1: sery już robiłem, i o wędlinie też myślałem ale typu dojrzewająca...(bo taką uwielbiamy) tylko musiałbym mieć dobre warunki do niej chyba, pewnie lodówka nie styknie. mebli mam wystarczająco xD

@uve_kolarz: mydło NaOH, z grubej rury od razu własny przepis zrobiłem z tego co miałem i mogłem dokupić
ShpxLbh - @WirtualView: pizze robiłem już 2 razy, akurat gotowanie mam opanowane na p...

źródło: comment_1585589188pYrjCXGKfHnuI1yOOb51Ql.jpg

Pobierz
@uve_kolarz: no wiesz, póki co 5 dni, więc ledwo się wysuszyło. Na testy mam wiórki i czasem sprawdzam sobie, ale jak mam gdzieś popękaną skórę lub pod paznokciem to czuję że szczypie więc na pewno jeszcze mocno niedojrzałe :D
papierków nie mogłem dostać w 1 dostawie więc olałem, a stacjonarnie nie wiem gdzie mogę szybko i blisko dostać.. więc dokupię przy okazji żeby być pewnym. Jakieś fajne robiłeś już?