Wpis z mikrobloga

Mam problem z CherryTv 2.0.5 na kodi 18.6. Chodzi o zakładkę Gregs Wall. Na Kodi 18.5 i cherrytv 2.0.4 w Gregs Wall w "Rozrywce" znajdował się player.pl z zasobami TVN TTV itp. Aktualnie na nowej aktualizacji z Gregsa zginął player. Znalazłem gdzieś w odmętach Cherry inną wtyczkę SD-XBMC i tam jest player. Jak to znalazłem za pierwszym razem dodałem do ulubionych to co mnie interesowało. Zaraz po włączeniu Kodi i wybraniu z ulubionych mam dostęp do tych zasobów. Jest to nieposortowane ale działa. Cofając się jeden poziom wyżej mam do wyboru iple player vod Onet itp. Wybierając znowu player niestety wtedy już ten player nie działa. Ma może ktoś link do repozytorium z cherrytv 2.0.4? Chciałbym wrócić do tamtego z Gregs Wall i playerem tam.

#kodiwpigulce #cherrytv #kodi
  • 11
@TakiGupiZeSzok: No dzialal bo zmodyfikował kod jednym znakiem, sposób ten został wymyślony przez naszego użytkownika.
Generalnie wszystko jest proste i jak sam ogarniesz to nie będziesz musiał tak jak teraz kombinować tylko sam byś poradził sobie z problemem. Postaw sobie Kodi od nowa i poinstaluj wtyczki, u nas na forum znajdziesz pomoc i będzie działać
@kodiwpigulce_pl żeby przez SD-XBMC wejść w player trzeba zaznaczyć w ustawieniach dodatku w zakładce player "używaj proxy SD-XBMC". Następnie udaje się zobaczyć zasoby, ale żeby odtworzyć cokolwiek trzeba znowu to proxy wyłączyć :D Sortowanie nie działa więc jest pomieszane 500 programów. Szukam dalej rozwiązań