Wpis z mikrobloga

@pamelkaa: miałem właśnie zapostować Tabalugę ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam, że leciał w sobotę.
Co ciekawe po czasie polubiłem tę bajkę jeszcze bardziej z uwagi na (epicką moim zdaniem) końcową piosenkę (tę w oryginale, gdy liznąłem trochę niemieckiego).
Wszystkim polecam, poniżej Peter Maffay (jej autor) wykonuje ją z Katie Melua. Piosenka może być Wam również znana dzięki grupie Scooter (utwór pt. "Nessaja")
lumbago_MBA - @pamelkaa: miałem właśnie zapostować Tabalugę ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam, że ...
  • Odpowiedz
Boże jak ja bym chciała wrócić do czasów kiedy wracałam do domu (mieszkania w bloku), włączałam Ludwiczka już na jetixie na tv w kuchni, który stał na lodówce, i robiłam obiad dla rodziców.. A potem leciały dzieciaki z klasy 402. Nienawidzę was za feelsy jakie we mnie obudziliście ()
@HyperX
@Kauczuq
  • Odpowiedz
@HoneyBoo zniesmaczona przeglądałam komentarze, w szoku że nikt tego jeszcze nie wstawił... Dzięki, uwielbiałam po szkole oglądać () nie zawiodłaś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ten wpis to złoto pokazujący jakieś 4 pokolenia użytkowników wypoku :D

Od największej ci*y wśród niedźwiedzi ze wczesnego TVP, przez japońsko-włoskie klasyki Polonii 1, bloki z RTL7 i odkodowanego Diabelskiego Młynu z C+, następnie twory Tartakovskopodobne z FoxKids/Jetix po jakieś tasiemce produkowane masowo we współczesnych Disneyach :D
  • Odpowiedz