Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie stanąć w obronie pewnej idei. Pośmialiśmy się z Zusje, że naćpana, że srogie piguły, że #narkotykizawszespoko, ale to może nie być tak, jak wygląda. Byłem, widziałem. Pierwsza sprawa, to kontrakt. Kary umowne za stosowanie dopingu są teraz absolutnie zbyt wysokie, żeby ktokolwiek ryzykował. Pewnie się teraz uśmiechacie, ale mnie po walce, nazajutrz, wzięli na badania. Sikałem do kubeczka przy Krzysiu Rozparze (pozdrawiam) i było to jedno z najdziwniejszych doświadczeń w moim życiu. Wcześniej sikałem przy laborancie (chyba był gejem, ale mogę się mylić, w każdym razie byłem z nim sam na sam i z benisem na wierzchu sikałem przy nim do kubeczka, a on musiał patrzeć na mój benis, bo inaczej by się nie liczyło, bk). Gdyby coś wyszło, straciłbym nie tylko gażę (wysoką), ale straciłbym twarz. Zadacie sobie pytanie dlaczego Zusje tak się odpaliła i świrowała? Sama powiedziała, że pokaże twarz, której sama się boi. Jestem w stanie w to uwierzyć. Ludzie naprawdę potrafią się mocno nakręcić. To jest dość silne, ale nie da się tego zrozumieć, nie przeżywając tego. Roczny ładunek emocji zaaplikowany w 3 minuty potrafi zmienić cię w kogoś, kogo sam byś nie polubił. Tylko doświadczeni umieją to kontrolować.

Tak więc pośmiejcie się, bo śmiech to zdrowie. Ja też się śmieję, że zostałem etatowym aptekarzem Fame MMA, ale przyznaję, że zanim nabrałem do tego dystansu, musiałem trochę pocierpieć. Narkotyki zawsze spoko, ale nie sądzę, że ktokolwiek wszczykiwał dzisiejszego wieczora. Za duże ryzyko, serio. Większość idzie tam dla pieniędzy, które mogliby stracić jednym pociągnięciem nosa. Chyba nie warto, bo sami wiecie jak płaci Fame. Oczywiście mogę się mylić, ale rzucam tylko okiem ze swojej perspektywy.

Jak chcecie, pytajcie. Wiem o Fame sporo, wszak byłem na pięciu z sześciu gal. Jak macie pytania, które nie naruszą mojej umowy, albo dobrego tonu, to śmiało walić ;)

#famemma #zusje #linkiewicz
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek-hoffmann: Fame mma mowilo o tym, że chcą wspierać młode talenty. Na ile według Ciebie jest to możliwe? Bądźmy szczerzy, teraz najwieksze wyniki maja z osób znanych. Czy gadanie o osobach które nie maja zasięgów, ale mogą walczyć jest według Ciebie możliwe?
  • Odpowiedz
@Konsyriusz: To jest bardzo możliwe, chociażby przez zaangażowanie się federacji w amatorską scenę MMA. Jeszcze nie ma spektakularnych efektów, ale będą. Znam zarówno włodarzy Fame, jak i ALMMY i wiem że to może być bardzo owocny mariaż.
@Aoss: Połowę, to aż za dużo. Przykładowo ja (bo najlepiej mówić za siebie) zapominałem 90% wysublimowanych technik BJJ, których uczyłem się na treningach i z powodzeniem je stosowałem w waleczkach z kolegami. Na
  • Odpowiedz
Co sądzisz o konflikcie L Pro vs Kubańczyk? Czy twoim zdaniem L Pro mówi prawdę czy jednak to Kubańczyk jest tym dobrym?
  • Odpowiedz
@nizleduk: To jest chyba jedyny konflikt między zawodnikami Fame, który zamiast nakręcić moje zainteresowanie walką, zmartwił mnie. To przestało być w pewnym momencie zabawne. Ciężkie oskarżenia, wplątywanie swoich rodzin, nagrywanie rozmów. Totalnie nierozrywkowe, ciężkiego kalibru kwasy. Dana vs Rafon - to był konflikt!
  • Odpowiedz
@marek-hoffmann: Nie miałeś nigdy wrażenia, że te konferencje Fame MMA to festiwal spie*dolenia umysłowego? Kiedy Ci wszyscy "gwiazdorzy youtuba" wyzywali się i szarpali nad Twoją głową, nie przeszła Ci przez głowę taka myśl "Boże, co ja tu ku*wa robię?".
  • Odpowiedz
@AzazulPazuzu: Ja lubię analogię do gier komputerowych. Często gram z kolegami w PUBGA, albo starą szkołą w Unreala. Co tam się wtedy #!$%@?. Byście zobaczyli moją twarz w rage'u, albo wywalony jęzor na jakiejś potyczce, to byście wołali egzorcystę :) @Wdermn: Łatwo zapomnieć, że śledzi cię kamera, kiedy wariat w twojej głowie już został spuszczony ze smyczy. Kto wie co Zusje ma w głowie. Pewnie nawet ona sama nie wie
  • Odpowiedz
@Czu-Czu: Oczywiście, że przechodziła. Starałem się grać w tą grę, w końcu kości już zostały rzucone i nic z tym nie zrobisz. Najczęściej było zabawnie, ale czasami miałem ochotę zniknąć. Pomaga czapka z daszkiem. Można się trochę schować :)
  • Odpowiedz
@marek-hoffmann: Korzystając z okazji - podobno brat pracuje nad jakimś większym projektem. Czy mógłbyś coś zdradzić odnośnie tematyki oraz daty ewentualnej publikacji? Może być z grubsza ;)
  • Odpowiedz
OPie zmiłuj się. Niezależne laboratorium, które jest zatrudnione przez organizacje ? O czym Ty w ogóle piszesz.
Zachowanie tej patuski zobaczyłem na YT, nie kojarzyłem, nie oglądałem nigdy tych ludzi i nie będę. Jednak widać, że jest ona pod wplywem psychostymulantow.
  • Odpowiedz