Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym schudnąć, ale nawet jak jem zdrowo, to jem za dużo. Mam po prostu straszny apetyt, zwłaszcza jak siedzę w domu (czyli ostatnio cały czas).
Czy ktoś testował Huel? Działa to, syci? Warto to kupić i zastępować tym posiłek albo dwa dziennie?

#dieta #odchudzanie #cwiczenia #zdrowie #huel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

Więcej błonnika, większa objętość pokarmów, większa podaż białka, napoje zero, wiecej wody, ścisłe monitorowanie kalorii za pomocą fitatu.
Jeśli nie idzie Ci adlibitum, to jedyne rozwiązanie.

Huel to gówno, kilka razy tłumaczyłem dlaczego, nie chce kolejny raz pisać referatu.
@Kasahara:

Huel to gówno, kilka razy tłumaczyłem dlaczego, nie chce kolejny raz pisać referatu.

Nawet nie przyszłoby mi do głowy zeby to kupić, ale z ciekawości zapytam. Dlaczego - tak w skrócie.
@AnonimoweMirkoWyznania: appka Fitatu obowiązkowo - daje ogląd ile co ma kaloryczności i przy okazji uczy i daje świadomość.

Im dłużej od początku będziesz skrupulatnie odnotowywał co i ile ma kalorii, to tym szybciej się nauczysz żyć bez appki, aby z czasem tylko od czasu do czasu tam zaglądać.

Jeżeli chodzi o start, to na warto jeszcze sobie uzupełnić bazę przepisów, żeby zwiększyć wachlarz posiłków - to jest w tym chyba najtrudniejsze