Wpis z mikrobloga

@Sababukin: Honda wiedziała, jaki potencjał miał ich bolid na sezon 2009. Jednak kryzys gospodarczy spowodował, że dział księgowości firmy wdrażał cięcia budżetowe (jak np. wycofanie z F1), nie dbając o możliwy sukces w 2009 r.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Ja to wiem, dlatego napisałem że #!$%@?ła a nie miała pecha odchodząc, jedne z ostatnich sezonów jakie oglądałem od deski do deski i wszystko czytałem, teraz te wszystkie braki tankowania, kersy, drsy, wkładanie fujarki w każdy element bolidu przez fia, już tak nie śledzę, znam stawkę, wyniki, czasem coś przeczytam, ale to nie to samo.
  • Odpowiedz
@Sababukin: @WstretnyOwsik: Spoooko, chciałem tylko dopowiedzieć. Trudno mieć bezpośrednie zarzuty do księgowych, bo co oni mogli wiedzieć o możliwym potencjale. Honda to nie tylko F1 jak np. Williams, to przede wszystkim koncern, który udziela się w wielu innych seriach wyścigowych i przede wszystkim rynku cywilnym. Po prostu wielki pech.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Nie widziałem drugiego postu jak wołasz mirka co pytał i myślałem że się jebłeś i mnie zawołałeś, ten drugi wpis jak jemu przekazujesz wiadomość wyświetlił mi się już po dodaniu mojego wpisu. I wykorzystałem lekko sytuacje żeby się pożalić że mi formułkę zepsuli
  • Odpowiedz
@jaxonxst: sezon 2009 jest jednym z najbardziej niedocenianych sezonów w historii. Change my mind

Na początku odwrócenie się stawki niemal o 180 stopniu z porównaniem z 2008 rokiem, gdzie czołowe ekipy poprzedniego sezonu BMW, Ferrari, Mclaren spadły na dół stawki, Ferrari przez 3 pierwsze wyścigi nie zdobyło ani jednego punktu. A do czołówki weszły RBR, Toyota, Brawn.
Aż 8 różnych zespołów zdobyło przynajmniej jedno podium, Pole Position zdobyły nawet takie
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Przy czym trzeba pamiętać że ten samochód to jeden z najdroższych samochodów w historii Formuły 1. Honda władowała w ten samochód niewyobrażalne pieniądze. Wystarczy wspomnieć że nad samochodem pracowały dwa niezależne zespoły inżynierów i na koniec wybierano najlepsze z obu zespołów. Sam zespół w czasie startów był biedny, ale samochód to co innego. Zresztą nagłe wycofanie Hondy też jest dziwne, bo przecież i tak zapłacili częściowo Brawnowi za starty
  • Odpowiedz
  • 9
@tumialemdaclogin sezony 2007 - 2009 były najciekawszymi jakie oglądałem, najpierw walka w mclarenie Alonso z Hamiltonem, afera spidgate i strata mistrzostwa Hamiltona na rzecz Raikonena w ostatnim wyścigu, potem 2008 i pamiętny wyścig w Brazylii gdzie Massa przegrywa o jeden punkt, no i 2009 gdzie wszystko wywróciło się do góry nogami. Moim zdaniem dzięki starej punktacji mistrzostwa były atrakcyjniejsze ze względu małych różnic punktowych. Od czasów wprowadzenia nowego systemu punktacji, tytuł
  • Odpowiedz
@jaxonxst: ekipa się nie zmarnowała, nadal zajmują 1 i 2 miejsca i wymyślają takie rzeczy jak DAS i nawet pracują w tych samych budynkach
  • Odpowiedz