Wpis z mikrobloga

Jak myslicie, ile pieniedzy (materialy,ekipa remontowa) wpakowano w to mieszkanie od stanu deweloperskiego do tego, co widzimy na obrazku? 40m2, pokoj z aneksem, pokoj, lazienka? Robila to raczej agencja wiec jakos materialow zapewne ze średniej półki. Zdjecia dalsze w komentarzu.
Pytanie numer dwa: ile trzeba wlozyc w kuchnie w zabudowie do takiego mieszkania? Meble plus niezbedne sprzety na dobrym poziomie/jakosci? Wiem, ze widelki rozne i pytanie ogólne, ale moze ktos ma za sobą podobne doswiadczenia?

#nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo #wnetrza #kuchniakuchnia #mieszkaniedeweloperskie
sprynek - Jak myslicie, ile pieniedzy (materialy,ekipa remontowa) wpakowano w to mies...

źródło: comment_1585334373dgigAXBsCjkvwbLq9Zxkev.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprynek: kupiłeś, chcesz aranżować czy jakoś możesz się inaczej określić? Bo mieszkanie wygląda na zrobione pod wynajem dla inwestora który nawet się nigdy nie pojawi, wynajem taki co 5 lat się zrywa wszystko i kładzie nowe rzeczy. Jakieś 3 lata temu można było powiedzieć że wykończenie z deweloperki to 10-15k łazienka, kuchnia 15-25k i koło 300-700 za resztę. Wliczone materiały, robocizna, AGD kuchnia już w zabudowie, przniesienia gniazdek itd, mieszkanie gotowe
via Android
  • 0
@alejasienieznam nie kupilem, ale wpadlo mi w oko w interesujacej mnie lokalizacji, najchętniej kupilbym z rynku wtórnego, bo wiadomo ze jak ktoś robi pod siebie, to dba o jakość, no ale ofert nie ma...

Tutaj widze ze agencja poszla po najniższej lini oporu, chyba nie ma sensu pchac sie w to, wszystko zrywac razem z lazienka i bawic sie od nowa...
@Wychwalany: Rozumiem, coś w stylu "to moje piękne mieszkanie, setki tysięcy złotych na wykończenie wydane i niech żodyn nie pomyśli że to PRL". Czy estetyczniej to można dyskutować. Jeden powie retro/klasyka a drugi krzyknie PRL i w akcie protestu wykończy salon płytkami piaskowca (za PRL-u takich luksusów nie było).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sprynek: jeżeli lokalizacja Co odpowiada to bym poczekał 2-3 miesiące, albo jeżeli chcesz tam mieszkać, to szukałabym gołych ścian. Generalnie jeżeli widzi się takie wykończenie, w tzw mieszkaniu pod klucz to unikałbym kompletnie tego dewelopera bo mogą być problemy konstrukcyjne budynku, w sensie to wygląda nie po najniższej linii oporu, to wygląda jakby kasa się skończyła i trzeba było kombinować żeby ktokolwiek nawet pomyślał o zakupie
@sprynek: chlopie, ale to przeciez sam sobie musisz policzyc - materiały wyliczysz bez problemu, popatrz ile kosztują drzwi/kibel/panele za m2 itd. Czego nie wyliczysz, to kosz wykonawstwa - inaczej kosztuje ekipa warszawska w Warszawie, inaczej ekipa podlaska w Warszawie, a jeszcze inaczej podlaska na Podlasiu. Koszt kuchni też wyliczysz - wejdź do konfiguratora IKEA, dolicz sprzęty z Euro RTV AGD i gotowe.
via Android
  • 1
@alejasienieznam to nie sprzedaje deweloper tylko agencja kupila w stanie deweloperskim, zrobila to po kosztach i chce sprzedać teraz z zyskiem wiekszym, deweloper akurat tutaj nie ma nic do tego

2-3 miesiace ze wzgledu na potencjalny spadek cen?