Wpis z mikrobloga

@gokish: no właśnie nie wiem xD też mnie kusi ale aktualnie patrze na szafe i są: Nike react 2, NB 890 i NB Zante xD
Ale w sumie w nike mam już 1500km nabiegane to tak, 2 miesiące i pewnie będzie po bucie :D
@PurpleHaze: ja też jeszzcze nie wiem, bo nigdy w nich nie biegałem ale za taką cene mogę sprawdzić :D

Dla mnie główną miłośćią do klepania kilometrów jest właśnie Nike Epic React 2, leciutkie, mięciutkie, aż się w nich płynie :D
@PurpleHaze: Nie wiedziałem do momentu jak 36 nie kupiłem. Fajne buty do w miarę szybkiego klepania kilometrów na treningach lub zawodach. Lekkie i dobrze na nodze przynajmniej u mnie leżą.

Ale vaporów za nic bym nie kupił wyglądają komicznie ;D
@gokish: @aukolb: ja palam miloscia do saucony kinvara i wszystkich niskich modeli puma faas. Niestety te drugie nie sa juz produkowane od tak dlugiego czasu, ze praktycznie nie ma opcji ich kupic.
Jakos koncepcia kapciowatych butow do biegania do mnie najbardziej przemawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: miałem Pegasusy 34, ale po ok 1000km, zrobiły się już jak kapcie. Luźno trzymały stopę, warstwa amortyzacyjna była już słaba.
Teraz śmigam wlasnie w saucony freedom ISO, zupełnie inne buty od Pegasus. Ciężko idzie się przyzwyczaić. Mam wrażenia, że są strasznie płaskie, bez profilu stopy.
@PurpleHaze skąd zamawiasz kinvary? Bo też czaje się na ten model, ale w naszej cebulandii ciężko dorwać w moim rozmiarze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) W ogóle, możesz coś więcej o nich napisać? Jak z trwałością? Raczej na stopę szerszą czy wezsza?
@Lord_Yabol: Ja kupowalem na amazonie i wyszly mnie calkiem sensownie cenowo.
Mozesz jeszcze sprawdzic tutaj, maja sporo ciekawych butow w dobrych cenach czesto: https://www.sportsshoes.com/products/z/mens/?s=2&p=1&l=36&q=%2asaucony+kinvara

Dla mnie sa troche kapciowace i z niskim dropem, czyli to co mi odpowiada. Jesli znajdziesz gdzies w PL to to sa bardzo podobne buty do puma faas 500, lub troche mniej amortyzowanych faas 300.
Trwalosc aktualnie maja ponad 900km i raczej nic sie z nimi nie
@LaX: No jak to spora część Saucony - szerokie przody itp. + niski drop. Szkoda, że nie robią już Zealot, to były generalnie Triumphy z dropem 4 mm. Generalnie ja przeciorałem z 10 par różnych Saucony, żadna się nie potargała, a każda zaliczyła >1000 km. Tyle że czuć uklepanie - dojeżdżam teraz zeszłoroczne Ride ISO z jakimś tysiącem km przebiegu, wyglądają prawie jak nowe ale już mocno ubite.

@PurpleHaze kurcze spoko
@PurpleHaze "nie kumam co ludzie w tych pegazach widza. "

Mam jedną parę, poprawny but do klepania kilometrów. Nic fajnego w nich nie ma ale nie ma też nic złego. Amortyzacji akurat, wytrzymałe, za te 250PLN można się skusić, więcej bym za nie nie zapłacił

@aukolb epic React są super, mam je i biegam w nich szybsze treningi. Tylko cena podstawowa jest z czapy,

Jest w czym wybierać z butów, Ultraboosty adidasa