Wpis z mikrobloga

@chwed: kurde, nawet nie jestem w stanie policzyc ile razy obejrzalem wszystkie sezony. oczywiscie z biegiem czasu poziom spadal, szczegolnie Fez rozczarowywal, bo po prostu dojrzal i zmeznial wiec nie byl w stanie juz grac swojej roli tak, zeby nie wygladalo to na niedorozwoj, ale to moj numer jeden serial komediowy. jak po pierwszym obejrzeniu calosci ogladalem taki finalowy dokument o tworzeniu serialu i pozegnanie aktorow, to sie wzruszylem razem z
M.....o - @chwed: kurde, nawet nie jestem w stanie policzyc ile razy obejrzalem wszys...

źródło: comment_158522345388wLVNj8joHGVy8yFXj3fu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rudyba: Największa wadą HIMYM jest to że ten serial się strasznie zestarzał . Uwielbiałem go nie licząc ostatniego sezonu i jak ostatnio próbowałem do niego wrócić to miałem dość w połowie pierwszego sezonu.
  • Odpowiedz
w sumie co komu akurat podpasowalo - wlasnie ogladam przyjaciol ale tym razem glownie by patrzec jak twarz rachel zamienia sie w konski lep XD takim momentem zwrotnym dla mnie byly te pomylki z planu i wtedy zauzwazylem ze ci ludzie nawet specjalnie za soba nie przepadaja, aktorsko sa zwyczajnie slabi, serial odniosl sukces i jakosc tez skoczyla ale ludzie sie nie zmienili tz zaczeli sie oczywiscie starzec ale aktorsko slabo. to
  • Odpowiedz
Najlepszy to Seinfeld, Przyjaciele później.


@Edisonof: przecież połowa z tych scen to straszna żenada (i nie w zabawnym znaczeniu)
pierwsza scenka na schodach skojarzyła mi się z tym filmikiem SNL, tylko, że on był zabawny bo wyśmiewał konwencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
m.....3 - > Najlepszy to Seinfeld, Przyjaciele później.

@Edisonof: przecież połowa...
  • Odpowiedz