Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1581
Dla wszystkich dzbanów mówiących, że dobrze że rząd nie przekłada wyborów, tylko czeka jaka sytuacja będzie w maju. W konstytucji jest zapis, że nie można przeprowadzać wyborów w czasie trwania stanu wyjątkowego, ani 90 dni po. Ten zapis jest między innymi po to, żeby władza nie ograniczyła zgromadzeń oraz przemieszczania się opozycji, jednocześnie samemu prowadząc normalną kampanię.
Nie przyppmina wam to obecnej sytuacji? Wszyscy kontrkandydaci zawiesili kampanię, a Duda w najlepsze jeździ sobie po kraju i wygłasza jakieś puste orędzia.

To jest jawne pogwałcenie praw obywatelskich.

#polityka #koronawirus #bekazpisu #wybory
tusk - Dla wszystkich dzbanów mówiących, że dobrze że rząd nie przekłada wyborów, tyl...

źródło: comment_1585203312G3MQqCncCIdUEQ8ypsNGaS.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Nagle wszyscy się w tym kraju budzą, a jak się zaczynało to "hehe, to tylko kwik świń oderwanych od koryta". Nie żal mi was.
  • Odpowiedz
tak samo jak poszli siedzieć ich poprzednicy, i poprzednicy poprzedników...


@gierary_hir: porównywanie poprzedników do tego co odwala teraz pis xD Wy ludzie na takąwłaśnie władzę zasługujecie i bardzo dobrze, że ten kraj upada. Ja sobie za pół roku wyjeżdżam i z przyjemnością będę śledził wasze taplanie się w tym gównie.
  • Odpowiedz
@gierary_hir: no to niech ci się żyje dalej :) Właśnie takich pożytecznych idiotów potrzeba władzy, którzy nie widzą, albo myślą, że ich to nie dotyczy, że jest kompletnie niszczona praworządność, że niszczona jest gospodarka, że szczuje się na kolejne grupy :)
  • Odpowiedz
@gierary_hir: no tak, bo jak 1 osoba zarabia więcej to o czymś świadczy :) Ciekawe czy będziesz taki cwany jak kiedyś będą ci potrzebne niezależne sądy :) Albo czy będziesz taki szczęsliwy jak będą do kieszeni takich jak ty coraz bardziej zaglądać. Nie piszę nic o godności, bo ją już straciłeś popierając to co siędzieje i przymykając oko na zbrodnie rządu. Ech, dodaje cie na czarna bo szkoda czasu na
  • Odpowiedz
@tusk I dlatego właśnie przegłosowali tę "ustawę koronawirusową" - żeby móc działać tak jak w stanie wyjątkowym bez jego wprowadzania które automatycznie przesuwa wybory. Chociaż ja i tak jestem zdania, że wybory w maju się nie odbędą a Kaczyński robi te całą szopkę "pt. wybory w maju się odbędą" żeby był temat zastępczy i żeby zrobić na złość opozycji, żeby się z nią podrażnić i #!$%@?ć "gorszy sort" który nie podąża
  • Odpowiedz
@today: nie, zamiast zastosować konstytucyjne procedury wymyślili sobie nielegalną gównoustawę, która to obchodzi. Czyli wprowadzają podobne obostrzenia ale 1. nie trzeba przesuwać wyborów i Duda moze sobie nabijac poparcie jako jedyny 2. stan wyjatkowy minie, ustawa zostanie na zawsze :)
  • Odpowiedz
@tusk: najlepsze jest to, że konstytucyjnie władzę jak nie ma prezydenta, to marszałek sejmu przejmuje funkcję prezydenta (czyli w przypadku państwa z kartonu jest to funkcja długopisu), (a ta baba jest od nich), ale nie, na siłę róbmy wybory, a róbcie, frekwencja na poziomie 3% pewnie będzie
  • Odpowiedz