Wpis z mikrobloga

@roon0koh: Oho widzę, że rozmawiam tutaj z obrończynią p0lek, sama pewnie też taka jesteś. No właśnie chwali się tym, gdyby to miał być żart to po co dodawać, że spędziła taki super dzień ze swoim niebieskim? Jestem ciekawy reakcji wykopu gdybym napisał, że tyle ile mój wpis dostanie plusów tyle moja dziewczyna dostanie strzałów na pysk, to Twoim zdaniem też byłoby zabawne czy już nie?
@roon0koh: cukrowyburakatakuje to jakiś sfrustrowany małolat z wybujałym ego, z którego zdaniem MUSISZ się liczyć i każda opinia inna niż jego jest nieakceptowalna. Ostatnio obrażał jakąś różową za to, że się przyznała do bycia sprzątaczką. Nie oczekuj, że wyciągnie kija z dupy, bo on sekundę po przeczytaniu wpisu miał już w głowie wyrobioną opinie na temat OPki.
@roon0koh: Przecież sama przyznałaś, że ten post był tylko i wyłącznie dla atencji więc co jeszcze starasz się mi udowodnić swoimi wypowiedziami? Mój brak poczucia humoru i dystansu bo uważam, że ten post był mało śmieszny? Przestań już bronić tej atencjuszki bo w moim ocenie tylko coraz bardziej się kompromitujesz