Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw

Ehhh smutłem trochę bo przypomniało mi się jak kiedyś nieskutecznie przyspermiłem do jednej dziewczyny. Nie była to żadna julka czy karyna, raczej z tych szarych myszek. Zawsze ubrana w jakiś sweter lub bluzę, często bez makijażu, świetna dziewczyna, bardzo mądra i inteligenta, mgr inżynier po polibudzie.

Pracowaliśmy w tej samej firmie ale w innych działach. Ona była wtedy po nieudanym związku z chadem, no może nie chadem ale koleś był wysoki i przystojny. Ten ich związek trwał miesiąc, może dwa po czym facet się wycofał. Moim zdaniem po prostu się nią znudził szybko bo to taki sportowiec-dynamiczniak albo się nie dopasowali charakterami bo ona dynamiczna to nie była.

Przez prawie pół roku byłem przy niej, pomagałem w różnych sprawach (nawet pomagałem w remoncie mieszkania, wstawiłem jej zmywarkę, podłączyłem kran itp xD) spędzaliśmy razem czas, ale to nie był związek. Ona przez ten czas próbowała wrócić do tego kolesia, pisała do niego i próbowała odnowić kontakt (o tym dowiedziałem się dopiero później, jak ja do niej "spermiłem" to nie wiedziałem że ona chce odnowić kontakt z tym kolesiem, że do niego pisze), on ją zlewał bo już miał nową dziewczynę, nawet inbe jej zrobił w pracy przy ludziach bo jego nowa dziewczyna zobaczyła że ona do niego pisze i miał przypał. W międzyczasie mi mówiła że ją skrzywdził i że teraz ma problem z zaufaniem itp.

Historia skończyła się tak że nasz dział firmy został zlikwidowany, #!$%@? wszystkich z roboty i straciłem kontakt z ta różową, pewnego razu przestała odpisywać, przestała się odzywać, tak totalnie z dupy bez żadnego pożegnania.
  • 13
Nie ma co się smucić, ucz się na błędach.


@kanapka_z_keczapem: Po tej historii darowałem już sobie, związki to nie dla mnie.

Ona wiedziała, że ty chcesz z nią chodzić wg?


@kanapka_z_keczapem: No chyba tak skoro mi nic nie wspominała że chce wrócić do tego kolesia a dodatkowo skarżyła mi się na niego. Myślę że potrzebowała wtedy takiego frajera do pocieszania i pomagania a że ja się napatoczyłem to wykorzystała okazję.
@01ab:

Historia skończyła się tak że nasz dział firmy został zlikwidowany, #!$%@? wszystkich z roboty i straciłem kontakt z ta różową

ziomek ta nagła zmiana narracji mnie rozłożyła. Kto nigdy nie spermił niech pierwszy rzuci kamieniem, ważne żeby zauważyć błąd i pomagać unikać go innym ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Frank_Parker - @01ab: 
Historia skończyła się tak że nasz dział firmy został zlikwido...

źródło: comment_1584969773FRXtBlrMgQsDO8JkNGIgLr.jpg

Pobierz
@01ab: Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki