Wpis z mikrobloga

A jeszcze jedno. Ty w ogóle rozumiesz jak działają, np. sondaże przedwyborcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Planeta_odebete2: widze nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie i podać konkretnych liczb
Jak typowy pisowski troll umiesz jedynie obraźać i przeskakiwać z tematu na temat tak by ukryć swoją niekompetencję. NIe mam pojęcia jak powiązałeś sondaże przedwyborcze z koronawirusem, ale gratuluję intelektu.
Myślę, że dalsza dyskusja z typem, który rzuca
  • Odpowiedz
@hahaha666:

Kreti, ale tu nie chodzi o liczby (te pochodzą z oficjalnych statystyk) a i to, że ty kompletnie nie kumasz statystyki na poziomie maks, gimnazjum. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile byś mnie tutaj nie wyzywał, pokazujesz, że jeśli idzie o matmę, jesteś absolutnym pustakiem...
  • Odpowiedz
@teka82: ja wiem że jest milion zarażonych. I co z tego? Jakoś nie panikuje. Oczywistą oczywistoscią jest że zarażonych jest w uj ludzi. Większość nawet nie będzie o tym wiedzieć bo przejdą to bezobjawowo. Za dwa miesiące będziecie się śmiać z tej "epidemii". Media mają pożywkę na maxa od tygodni, za kilka miesięcy nikt nie będzie o tym pamiętał, życie toczy się dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz