Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje: Zrozum, że żadna praca nie hańbi. Teraz z tego kpisz, ale pamiętaj, że jeden życiowy zakręt potrafi tak #!$%@?ć Cię w rów, że wszystko wywraca się do góry nogami. Są ludzie tacy jak Ty, którzy właśnie z per Pana meldują się w świętym Albercie, i to nie przez brak ambicji czy nawet alkoholizmu. Nie życzę Ci w żadnym wypadku takiego doświadczenia Mirku, ale więcej pokory. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@su1ik: a malo osob po studiach wykonuje taka prace tylko ze na zachodzie? Wystarczy zobaczyc ile osob rocznie uzyskuje tytuly wyzszych uczelni nie dla wszystkich jest ciepla posadka bo jeszcze jest 700k urzednikow. W niemieckich wioskach ogorki na polu zbieraja ludzie z wyzszym a kieruje nimi jakis hans po zawodowce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Hehewuti: pusty budynek- plus, pewnie nie ma syfu jak zwykle- plus, bez wątpienia dostaniesz pensje jak zwykle - plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@su1ik: no I w czym nie mam racji? Gdzie wciskam bajki? Ze ludzie po wyzszym nie wykonuka fizycznych prac? Nawet po inz w pl masz 2k na start I moze 3k-5k po x latach jak nie programujesz, na zachodzie masz tyle odrazu tylko wykonujesz zawod mniej prestizowy spolecznie, a ludzie umieja liczyc
  • Odpowiedz
@Allbis: ty mówisz o Polakach emigrujących. Może skup się na jednym a nie skaczesz z kwiatka na kwiatek i wybierasz argumenty pod swoją tezę
  • Odpowiedz
I cyk jadę sprzątać pusty budynek nie wiem po co


@Hehewuti: Może po to aby własnie pozbyć się innych wirusów/zarazków, które przez weekend sobie znalazły miejsce w tym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na żywo klaniaja mi się w pasie i mówią na per "Pan".


@cukrowyburakatakuje: Ale to trzeba nie mieć ambicji i obycia, żeby jednego związku frazeologicznego nie zapamiętać poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz