Wpis z mikrobloga

@Rruuddaa: pewnie, po 7 latach związku się rozstanę, bo musiałem ślub przez koronawirusa przełożyć XDDD

Jak ktoś się decyduje na ślub „od pierwszego wejrzenia” to pewnie zmieni zdanie, ale nikt kto poważnie do tego podchodzi tego nie zrobi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@t0mI84: Tylko teraz czekać jak się wirus skończy i Janusze biznesu będą otwierać firmy test wierności na dwa tygodnie będą zamykać parę która chce wziąć ślub oczywiście wszystko opłacone z góry jak by nie wyszło ze ślubu nie będzie
  • Odpowiedz
@fungi_: kurde, nawet mi szczerze nie zależy - zresztą mi i różowej nie zależy w ogóle na weselu, robimy je bardziej dla rodziny, ale tak, żebyśmy sami też wytrzymali ;)

Brak wesela oszczędzi nam kosztów :P Dobrze, że w alkohol i zaproszenia się jeszcze nie wgłębiałem.
  • Odpowiedz
@t0mI84: @Rruuddaa: @piotrekoonpl: @zofialidia: @miras_m: Jestesmy z zona po cywilnym, mamy w sieprniu w Polsce brac koscielny. Doszlismy do wniosku, ze slub sie odbedzie. tego samego dnia, chocby to bylo w kraju gdzie mieszkamy, tylko i wylacznie z najblizszymi dostepnymi osobami (Moi rodzice zyja w Polsce, zony tutaj, ale chociaz matke chrzesta mam tu).

Jezeli ludzie sie kochaja, to to naprawde nie ma znaczenia jak i gdzie.
  • Odpowiedz
@miras_m: My mieliśmy zrobić tylko obiad w restauracji dla najbliższej rodziny, ale zaliczka też wpłacona, więc byłem ciekawy czy zwracają.
A na śluieb pozwolili jedynie na obecność świadków, więc będzie bardzo kameralnie (co zresztą mi jakoś szczególnie nie przeszkadza).
  • Odpowiedz