Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co za patologia w komentarzach. Baba chłopa zwyzywała, dla mnie śmieszne bo wleciaal na pełnej #!$%@?, a wykopki #!$%@? ból dupy XD
  • Odpowiedz
@azen2 dobra ale ja oglądam to dla.sytuacji a nie żeby płakać nad cudzym dzieciakiem. Niech się mops. Zajmie ta patologiczna baba i tyle XD ale co się uśmiałem to moje
  • Odpowiedz
Na początku myślałem, że będzie śmiesznie, bo grubszy pan (też mam małą nadwagę) się jakoś śmiesznie wywróci czy wyniknie jakaś zabawna sytuacja. Ale po tym co zobaczyłem potem, pojawił się u mnie wielki smutek. Naprawdę smutno zrobiło mi się, szkoda faceta. Nie wiem czy on jest idealny, pewnie nie, ale na pewno lepszy, bo tej babie nawet nie odpowiedział. Mam nadzieję, że znajdzie sobie jakąś lepszą babkę. Bo normalna kobieta (oczywiście nie
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: nawet jeśli fake to strasznie zły, wątpię by 10 letnie dziecko zrozumiało. I jak zwykle szkoda brzdąca. Chcę mieć spokój i rodzinę, a ma wyzwiska, przekleństw i strach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Polska5Ever: ja nie wiem, ale u mnie w domu to pierwszy raz usłyszałam jak ojciec przeklął po cichu "ja #!$%@?" kiedy miałam 20 lat i bylam w szoku xd a tu takie słownictwo do męża przy dziecku, o braku jakiegokolwiek szacunku nie wspomnę... Biedna mała :/
  • Odpowiedz