Wpis z mikrobloga

@Koperkove: Myślisz, że łatwo jest zostawić kogoś po wielu latach kiedy kogoś może jeszcze kochasz, tworzysz z tą osobą rodzinę? Do tego dochodzi jeszcze zostanie w jednym domu dla dobra dzieci, by nie żyć w rozłąkę z dziećmi. Często też tacy ludzie łudzą się, że to są incydenty i "będzie lepiej". Nierzadko też po tylu latach jaka by partnerka znęcająca się nie była to partner boi się po prostu samotności, ma może niską samoocenę i rozczula się mówiąc sobie "kto mnie zechce?".

Człowiek w takim stanie z w/w powodów może wiele znieść, ale po setkach upokorzeń dochodzi potem często do tragedii bo w końcu coś w nim pęknie i albo ją w końcu zostawi, albo #!$%@? jej w twarz, albo targnie się na swoje życie.

Sama sytuacja rozwalenia telewizora może i komiczna, ale gardzę każdym #!$%@?, którego bawi cała sytuacja z reakcją tego zwierzęcia zwanym "matką" czy "kobietą".
Telewizor to tylko rzecz materialna, można bez niego żyć, nie mówiąc o tym, że facet leżal jakby coś mu się stało i normalna kochająca partnerka pomimo złości zainteresowała by się facetem i to czy mu się nic nie stało
  • Odpowiedz
@moni_uszko:

Chłopa nie, bo pozwala się tak traktować i jeszcze pozwala matce na takie zachowanie przy dziecku. Jaki obraz rodziny wyniesie z takiego domu?


Czy tak samo bys napisala, jakby to ona byla ofiara przemocy?
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: nie wiem kogo to bawi i dlaczego, ale uderzają mnie w takich sytuacjach zawsze dwie rzeczy:

- że żaden facet nie pomyśli nawet o zachowaniu w ten sposób wobec baby: nie mówię o sytuacjach skrajnie patologicznych, ale bez przemocy fizycznej by #!$%@?ć ją, że jest brzydka, głupia, nic jej nie wychodzi - to jest niemal surrealistyczne jakby takie coś się przydarzyło
- jak można przegapić moment w swoim życiu
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: XD Ta Grażyna to żywa ilustracja tego, że "Islam was right about women." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
The Messenger of Allah (peace and blessings of Allah be upon him) said: “I was shown Hell and I have never seen anything more terrifying than it. And I saw that the majority of its people are women.” They said, “Why, O Messenger of Allah?” He said, “Because
  • Odpowiedz
@Yoshimatsu1209: nie chce mi się tego czytać, napisze tylko jedno, życzę wam tyle samo wyrozumiałości kiedy pojawia się wpis o kobiecie którą bije mąż i te wasze złote myśli w stylu sama sobie winna czemu go nie zostawi.
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz