Wpis z mikrobloga

Witajcie 

Zwracam się do wszystkich którzy mają możliwość i chęć pomóc wiesz sprawa Oczywiście że na czasie ale też dotyczy nas wszystkich. Otóż moi przyjaciele którzy jeżdżą w pogotowiu niestety zostali zostawieni sami sobie. Zwrócili się do mnie  z następującą prośbą: niestety będą musieli zawiesić funkcjonowanie pomocy doraźnej jeśli nie dostaną maseczek jednorazowych albo gogli, gdyż jako lekarze i ratownicy medyczni są na pierwszej linii walce z wirusem. Obecnie jeżdżą do wszystkich przypadków, ale oni sami boją się nie tyle o siebie, co o innych ludzi, chorych oraz potrzebujących pomocy. Tydzień temu przekazałem im 100 maseczek jednorazowych, także tych z osłoną na oczy, Nie mniej jednak to jest kropla w morzu potrzeb. Dlatego zwracam się do Was o pomoc ale nie materialną Czy w postaci wpłat na jakiekolwiek konto tylko zwykłą pomoc materialną polegającą na pomocy w zakupie lub dostarczeniu im maseczek jednorazowych. Ja mimo iż jestem policjantem i też pracuję ze zwłokami przekazałem im wszystkie swoje środki ochrony osobistej zostawiając sobie dosłownie kilka sztuk...

Wiem że istnieją Grupy które szyją takie maseczki, jeśli ktoś mógłby pomóc w jakikolwiek sposób poprzez dostarczenie środków ochrony będę niezwykle zobowiązany, gdy Sprawa dotyczy naprawdę nas wszystkich. Jeśli uda się nam dostarczyć im środki ochrony osobistej Obiecuję że zrobię #rozdajo do wyjęcia będzie oryginalny pędzel automatyczny marabuta wraz z zestawem proszków i folii służące do zabezpieczenia śladów linii papilarnych o wartości kilkuset do 1000 zł. Jeśli kogoś z resztą zainteresuje temat #kryminalistyka przyjadę do osoby która będzie chciała posłuchać na ten temat i Zorganizuj a prywatna szkolenie dotyczące aspektów w kryminalistyki i Medycyny Sądowej a także opowiem o najciekawszych przypadkach jakie spotkałem w mojej karierze.

Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt tutaj na pw lub bezpośrednio do nich: +48695276245

#medycyna #pomagajzwykopem #rozdajo #koronawirus #policja #polska #lekarz #pogotowie #wykopefekt

https://www.wykop.pl/link/5400899/prosze-o-pomoc-spolecznosc-dla-naszych-bohaterow/
Pobierz s.....r - Witajcie 

Zwracam się do wszystkich którzy mają możliwość i chęć pomóc w...
źródło: comment_1584889835iM4iXF3IL5gVhXY0kpzdPH.jpg
  • 16
@shadowsniper: Cały nakład od Chińczyków? Powodzenia w kupieniu milionów maseczek żeby spekulować na rynku. Przecież one w tej chwili są dostępne w ilościach hurtowych dla wszystkich, nawet na Aliexpress. Nawet gdybym kupił 100 tys. maseczek i chciał sprzedawać po 20 zł od sztuki to co? Ktoś miałby wybór, albo kupić od Chińczyków za 2 zł i poczekać tydzień albo ode mnie za 20 zł i mieć od ręki. Prawda jest taka,
@shadowsniper: Też jej nie znoszę, ale taka jest prawda. Miałem w koszyku 500 maseczek chirurgicznych P2 z zamiarem przekazania 450 sztuk dla służb. Finał? W związku z prośbą polskiego rządu by nie sprzedawać ich Polakom nie mogę zrealizować zamówienia. Polski rząd prosił Chiński by ten zablokował sprzedaż do Polski! Przecież to jest chore

Ludzie mieli wybór - kupić od idioty za 20 zł albo od Chińczyka za 2 zł. Teraz nie