Wpis z mikrobloga

@klossser 10/10. Tak dokładnie wygląda wielka akcja "Lot do domu". PiS znowu musiał zadbać o swój żelazny elektorat, kosztem zdrowia lub życia pozostałych obywateli. Ktoś musi zagłosować na PAD.
@Kutacz_2000:

Jestem osobą tolerancyjną ale naprawdę bardzo ciężko mi jest zaakceptować to, jakimi #!$%@? są te wszystkie patusy emigranci z UK/Niemiec/Holandii. Wstydzę się za to, jaką wizytówką są dla nas na świecie, bo w takim UK jest ich 800 000 z czego pewnie połowa to Sebixy których po Polsce goniło trzech komorników a wracając do PL czują się jak królowie życia.


Jestes zwyczajnym ignorantem, ktory nie ma pojecia o swiecie. Te
@klossser: Sam mam zaplanowany urlop na maj, cały rok nie widziałem znajomych, bliskich więc powiem Ci że ciężko zaakceptować takie coś, gdy masz urlop dwa tygodnie, trochę spraw do załatwienia w urzędzie, których w naszym kraju niestety przez internet nie załatwisz, a dostajesz przymus siedzenia w domu te dwa tygodnie. Urlop prawdopodobnie odwołam, część papierów może rodzice będą mogli wyjąć, ale nie wszystkie. Niestety spotkania z ludźmi nikt za Ciebie nie
Wstydzę się za to, jaką wizytówką są dla nas na świecie, bo w takim UK jest ich 800 000 z czego pewnie połowa to Sebixy których po Polsce goniło trzech komorników a wracając do PL czują się jak królowie życia.


@Kutacz_2000: to jest właśnie polityka otwartych granic, jakby był przepływ tylko osób z wykształceniem to inaczej by to wyglądało, z drugiej strony chyba nikt nie jest aż tak głupi, żeby patrzeć