Wpis z mikrobloga

  • 1446
Już widzę jak Robole Wyklęci trzymają kwarantannę po przylocie do kraju.

"No co ty Seba. Widziałeś wogule tego wirusa hehe bierz ekipę i pijemy. Pół roku mnie nie było, a mam flaszeczkę"

To są ameby umysłowe.

#koronawirus
  • 56
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Ja rowniez siedze w DE, szczerze to nie rozumiem tych wszystkich. Znaczy sie że wszyscy byli tymczasowo zatrudnieni? Ja mając stałą umowę, ubezpieczenie, mieszkanie, póki firma nie upadnie to raczej sie nigdzie nie ruszam. Na możliwy kurzarbeit, niemiecki urząd pracy przewiduje zasiłek wyrównawczy. Jeżeli oni porzucili pracę to w Polsce tak czy siak nie są ubezpieczeni, czy jak?
  • Odpowiedz
@SZefuu: Na bank to sezonowcy albo na czarno pracujący, Ja już kurzarbeit podpisałem, wyjdzie około 60% pensji ale na razie trzeba się pozbyć nadgodzin bo gdy je masz nie możesz kurzarbeit pobierać czy coś takiego, u mnie w firmie do środy pracujemy normalnie 8h a później albo po 4h albo wybrane osoby będą przychodzić
  • Odpowiedz
@Kutacz_2000: A co ma tolerancja do rzeczy XD Mieszkam i pracuję za granicą i gdy tylko słyszę polski, to przestaję się odzywać, żeby nikt nie zagadał przypadkiem. Niestety więcej niż połowa to patusy i nie ma co się z tym nawet kłócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Swoją drogą skąd ta pogarda lewaków do ludu pracującego chłopo robotniczego?


@Blaskun: dla zglupialego wykopowego prawactwa każdy kto nie jest bogojczyźnianym patriotą popierającym pis i konfederację jest lewakiem. Nie wymagam od ciebie, żebyś zrozumiał jak głupie jest wrzucanie wszystkich do swojego wymyślonego wora z napisem lewactwo, bo wiem, że jest to poza twoimi możliwościami umysłowymi.
  • Odpowiedz
@klossser to u mnie w robocie. Wypisz wymaluj. Pracuję na statkach a ci juz się prześcigają w pomysłach jak to ominąć. Jeden kumpel z oraxy powiedzial, ze juz ma przygotowane lokum na kwarantanne, to zaczelinsie z niego śmiać i mowili że jest "czipa". (°°
  • Odpowiedz
Jestem osobą tolerancyjną ale naprawdę bardzo ciężko mi jest zaakceptować to, jakimi #!$%@? są te wszystkie patusy emigranci z UK/Niemiec/Holandii. Wstydzę się za to, jaką wizytówką są dla nas na świecie, bo w takim UK jest ich 800 000 z czego pewnie połowa to Sebixy których po Polsce goniło trzech komorników a wracając do PL czują się jak królowie życia.


@Kutacz_2000: Wielu ludzi mówi że ulice polskich miast stały się
  • Odpowiedz