Wpis z mikrobloga

#rozdajo Dla jednego z plusujących dowolna koszulka o wartości do 100zł ze sklepu z koszulkami Power Canvas

Mirki i Mirabelki przez #koronawirus idzie trudny czas i wiele firm będzie upadać i zwalniać ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wśród firm, które już teraz są w trudnej sytuacji są moje ziomki z Power Canvas, firmy z #krakow która zajmuje się szyciem bardzo fajnych kolorowych koszulek. Firma swoje ubrania szyje w Krakowie, gdzie w szwalni zatrudnione jest 7 osób.

Niestety w tym momencie kluby sportowe, które były jednym z głównych klientów nie myślą o zakupach. Firma robi co może aby przetrwać ten trudny czas i nie redukować zatrudnienia. Uruchomiony został outlet, część rzeczy jest -50%, a wszystko na sklepie jest -20%.

Zachęcam do wbicia do nich do sklepu i jeśli coś wpadnie Wam w oko to do zakupów. Link do sklepu: https://powercanvas.pl/pl/108-outlet

Dzięki za przeczytanie! Pozdrawiam,
MG78
MG78 - #rozdajo Dla jednego z plusujących dowolna koszulka o wartości do 100zł ze skl...

źródło: comment_1584784428oxrUTtxvbYN6IzfRTIQ0Fq.jpg

Pobierz
  • 49
Coś popsułem w pierwszym poście więc go usunąłem, wszyscy plusujący tamten post biorą udział w tym rozdajo.

Nicki: herbobke, empe12, szogu3, PajonkMondry, lukdjy, oba-manigger, lubielizacosy, pannakota, Stolusznik, ForceMajeure, millo216, GoracyStek, krzesimir, WormRider, Volan, sillygiraffe, majcher987, konmac, Inguz, kvbvs
@Grzesiek007: Jutro rano.
@epic_25: Tak, nie wiem jaką techniką jest to robione ale jest to bardzo trwałe.

W moim ulubionym wzorze (tym leśnym) śmigałem bardzo dużo i prałem go w różnych warunkach (używałem również podczas podróży) i cały czas wygląda tak jak na początku. Mogę śmiało polecić. Robiłem też z nimi wcześniej rozdajo około rok temu więc zaraz postaram się dotrzeć do mirków co wygrali i niech oni też się
@MG78: A jak to z materiałem, bo widzę, że to jakieś poliestrowe i się boję. Kiedyś firma ombre robiła to na bawełnie i bardzo szukałem tego typu koszulek, a Power Canvas ma fajne wzory, tylko ten materiał mnie nie do końca przekonuje. Poliester to raczej coś, czego unikam. Wiesz coś o tej tkaninie?
@masterix nie jest to bawełna i przez to w dotyku na ciele wydaje się bardziej śliska od standardowych koszulek, dość przewiewna, mało się gnie, po takim czasie jak widać stan idealny. Z minusów, to zauważyłem, że nie tyle powoduje większą potliwość, co szybsze powstawanie nieprzyjemnych zapachów, lecz nie wiem, czy to jakaś reguła, czy tylko ja tak mam ¯_(ツ)_/¯ generalnie ciekawe wzory i na pewno inna niż moje pozostałe w szafie
jestempingwinem - @masterix nie jest to bawełna i przez to w dotyku na ciele wydaje s...

źródło: comment_1584789299fMmdpP4Ueh4fZKjIqp0NTF.jpg

Pobierz
@MG78, @masterix, @epic_25: Hej, ja jestem współwłaścicielem Power Canvas. Pytacie o materiał, to odpowiadam. Poliester jest użyty celowo z dwóch powodów:

1. Koszulki tworzyliśmy z myślą o aktywności fizycznej. Do biegania, chodzenia po górach ale też do codziennego używania. Do takich celów zawsze najlepiej sprawdza się materiał techniczny, czyli poliester, który lepiej niż bawełna odprowadza wilgoć i szybko schnie. Materiał mamy polski i jego jakość jest na poziomie koszulek