Wpis z mikrobloga

#rozdajo Dla jednego z plusujących dowolna koszulka o wartości do 100zł ze sklepu z koszulkami Power Canvas

Mirki i Mirabelki przez #koronawirus idzie trudny czas i wiele firm będzie upadać i zwalniać ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wśród firm, które już teraz są w trudnej sytuacji są moje ziomki z Power Canvas, firmy z #krakow która zajmuje się szyciem bardzo fajnych kolorowych koszulek. Firma swoje ubrania szyje w Krakowie, gdzie w szwalni zatrudnione jest 7 osób.

Niestety w tym momencie kluby sportowe, które były jednym z głównych klientów nie myślą o zakupach. Firma robi co może aby przetrwać ten trudny czas i nie redukować zatrudnienia. Uruchomiony został outlet, część rzeczy jest -50%, a wszystko na sklepie jest -20%.

Zachęcam do wbicia do nich do sklepu i jeśli coś wpadnie Wam w oko to do zakupów. Link do sklepu: https://powercanvas.pl/pl/108-outlet

Dzięki za przeczytanie! Pozdrawiam,
MG78
MG78 - #rozdajo Dla jednego z plusujących dowolna koszulka o wartości do 100zł ze skl...

źródło: comment_1584784428oxrUTtxvbYN6IzfRTIQ0Fq.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@masterix: Na ten moment nie ma takich planów krótkoterminowych. Nie ten etap biznesu. Jak wyjdziemy cało z kryzysu i przejdziemy 2 levele wyżej, szczegolnie z ofertą dla drużyn to jest to realne, ale niekoniecznie pożądane.
  • Odpowiedz
@epic_25: Mam pare sztuk w tym jedną czarną jeszcze sprzed rebrandingu, ogólnie ocena 10/10. Aktualnie trochu wyblakła ale wzór ciagle wyraźny, a prałem ją już na pewno więcej niż 100 razy :D
  • Odpowiedz
@czarlipe: szycie maseczek nie jest niestety rozwiązaniem. Nasza przewaga konkurencyjna nie polega na ogromnej wydajnosci szwalni tylko produkowaniu w 14 dni wysokiej jakosci ubrań sportowych dla druzyny z dowolnym projektem od 5 sztuk. Struktura firmy, ktorej opłaca sie szyc maseczki to dużo taniej siły roboczej na szwalni (preferowane placenie pod stolem lub zatrudnianie szwaczek z Ukrainy) oraz minimum zatrudnienia biurowego. U nas mamy wysokiej jakosci drukarnię, obslugę klienta, 3 grafików. Dlatego
  • Odpowiedz
@MG78: Chetnie bym cos kupil, ale niestety ceny (nawet po obnizce) troche zaporowe. A moze jestem po prostu biedny ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MG78: Ja poznałem ich na festiwalu górskim im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju w zeszłym roku, dwie koszulki wziąłem od nich. Świetna jakość i trwałość, polecam. Dzisiaj warzę domowe piwko w koszulce z nadrukiem " Belive you can do it " . @Artemis_Fowl może z Tobą nawet rozmawiałem( ͡° ͜ʖ ͡°) Stoisko blisko schodów... prowadzących do pysznego browarku( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja szczerze
  • Odpowiedz
@davidgilmournt: w Lądku akurat był nasz partner, ktory sprzedaje nasze produkty na festiwalach, bo my w tym czasie byliśmy gdzieś indziej :). Tej wiosny mielismy zaplanowane 20 wyjazdów targowych po całym kraju i niestety kicha. Ale ogolnie to dzięki wszystkim za dobre słowa. Przyszlo już kilka zamówień od Was, za co jestem mega wdzięczny :)
  • Odpowiedz
@MG78: Mam od roku koszulkę ze zdjęcia. Nadruk jest trwały, koszulka szybko schnie, nie gnie się, jednak bardziej nadaje się do codziennego użytkowania (ewentualnie jakieś wycieczki), a nie do aktywności fizycznej. Testowałam wielokrotnie podczas biegania, różnorodnych ćwiczeń i niestety o wiele lepiej sprawdzają się inne koszulki nawet najtańsze, a szkoda, bo kupiłam ja właśnie do ćwiczeń... :(
  • Odpowiedz
@gabson: hej, szczerze to rzadko slyszymy takie głosy, ale zdarzają się. Często to też indywidualne preferencje, bo sporo osób biegających 10 km ponizej 40 min dawało nam bardzo dobre sygnały jeśli chodzi o oddychalność. Niedawno wprowadzilismy kilka wzorów na cieńszym i lepiej oddychajacym materiale, ale niestety to kosztem wytrzymalości. Podstawowy materiał z przędzy Coolmax jest nieco grubszy, 135g/m2 i z niego jest wiekszosc koszulek. Kompromis między oddychalnością a trwalością np. na
  • Odpowiedz