Wpis z mikrobloga

@Asarhaddon: @Borysko_88:

a jak lejesz do pisuaru?

a jak lejesz do pisuaru?


Dlatego nie korzysta się z pisuarów (chyba że w łazience są tylko pisuary, ale jeszcze się z taką łazienką nie spotkałem). Jak ktoś woli skorzystać z pisuaru zamiast kulturalnie siąść, odlać się i wytrzeć, to już wiem, że brudas. Mam nadzieję, że chociaż myjecie ręce, chociaż jeśli nie przeszkadza wam mocz w majtkach, to pewnie nie myjecie.
@CXLV: moze byc jeszcze taka sytuacja, ze sikasz gdzies w krzakach na miescie ale masz stresa czy ktos zaraz kolo ciebie nie przejdzie. wtedy jest katastrofa, bo stres powoduje, ze bardzo duzo nie wysikas choc wydawac ci sie bedzie, ze pecherz juz pusty. ladujesz penisa do gaci a tam kaluza jeszcze cala wylatuje az przez spodnie przecieka i wyglada jakbys sie zlal... modlisz sie, by jak najszybciej wyschlo. najlepiej zeby wial
Chodzi o to, że można wycierać i myć do bólu siusiaka a po jakimś czasie krople i tak zlecą. Taka hydraulika


@Smieszeg_Kiler: Chyba masz coś nie tak z tą hydrauliką, lol. Używajcie papieru, a jeśli jest możliwość, to po prostu opłuczcie, przypominam, że umywalka jest na odpowiedniej wysokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)