Wpis z mikrobloga

@v1lk: Jest zajebisty :D Poznaj go kiedyś.
Tutaj #!$%@? na ścigaczu i w skórze, wpada na oddział, przebiera się w kitel i zakłada okulary, a w domu robi miasto z kolcków i słucha Elvisa, by potem rozwalić swoje dzieło, udając że jest wielkoludem :D
Jak się skończy koronawirus i znowu zobaczę swojego niebieskiego, to go spróbuję namówić na sikanie na siedząco i opisanie wrażeń ()


@MadeleineDawson: namów go też na sranie na siedząco, co prawda narazi się na kontakt penisa z muszlą, ale myślę że wrażenia będzie miał pozytywne (°°
@Itsok nie wiem jak robi, aby nie dotykać wnętrza misy. Widzisz... Różnica pomiędzy kobieta i mężczyzna jest znaczna w kwestii genitaliow. Ja sobie nie wyobrażam, aby moje intymne części ciała miały kontakt z siedliskiem bakterii, grzybów i wirusów. Ty może lubisz. W sumie jak ktoś potrzebuje poczuć się dla kogoś ważny to i muszle wylize, bo bakterie go "polubią" albo zwierzaka zgwałci.
@MadeleineDawson: dziwi mnie po prostu twoje myślenie, że śmiejesz się z sikania na siedząco, gdzie nie rozpryskuje się sików naokoło, bo siurek dotyka muszli i niemęskie, ale sranie na siedząco już męskie, a siurek pewnie chowa się w brzuchu jak łeb żółwia w skorupie
@Itsok urojenia to objaw, wiesz? Nie dziwi mnie sikanie na siedząco. Ciekawi mnie jak u mężczyzn takie sikanie się odbywa, bez dotykania penisem o wnętrze misy. W sumie nie powinnam oczekiwać czegokolwiek po kimś kto używa określeń typu "siurek"
Nie obrzydza Cię to, że penisem możesz gdzieś dotknąć wnętrza misy toalety? Jeszcze w domu to spoko, ale u kogoś albo gorzej - w pracy?

Jak możesz uważać z penisem wpuszczonym w kibel? Wiercisz się jak #!$%@? na desce, zamiast sikać i stawiasz na nienaturalną i niewygodną pozycję, żeby dyndał swoboddnie?

--------------

wiesz ze urojenia się leczy?

Nie dziwi mnie sikanie na siedząco.

@MadeleineDawson: kobieta zmienną jest

Ciekawi mnie jak u
@Itsok to są pytania o to jak uważa, gdy sika. Jak uważa.
Kobieta nie jest zmienna, to mężczyzna ma ewidentne problemy z czytaniem.
To jest tak jasno napisane, że prościej już się nie da.
Jak go znowu zobaczę, to na pewno zapytam, to też było napisane.
to są pytania o to jak uważa, gdy sika. Jak uważa.

przy sraniu też się sika, nawet gdy nie, penis nie zmienia pozycji

Kobieta nie jest zmienna, to mężczyzna ma ewidentne problemy z czytaniem.

kobieta raz się nabija z sikania na siedząco, jeszcze kpi insynuując że wierci się jak #!$%@? przy zalecanej metodzie, czy to z powodów zdrowotnych czy higienicznych

To jest tak jasno napisane, że prościej już się nie da.
Za to sikanie na siedząco przez mężczyzn jest o tyle nietypowe że może rodzic pytania

Wiercisz się jak #!$%@? na desce, zamiast sikać i stawiasz na nienaturalną i niewygodną pozycję, żeby dyndał swoboddnie?

@MadeleineDawson: zaspokoję twoją ciekawość jeśli niebieski nie daje rady - pozycja jest wygodna, podobnie jak przy sraniu (na stojąco po męsku srać nie próbowałem, podpytaj niebieskiego), nie wiem na ile naturalna, nie kojarzę siedzących małp, może kucają, tak,