Wpis z mikrobloga

bo wacława po sikaniu się wyciera ( ͡º ͜ʖ͡º) brudaski ( ͡º ͜ʖ͡º)


@v1lk: najlepiej papierem toaletowym ze zgromadzonymi na nim (choćby przez spuszczanie wody w kiblu) bakteriami kałowymi ( ͡º ͜ʖ͡º) Powodzenia, brudasku xd
@v1lk: Z kibla tak.
Sama penisa nie mam, więc nie wiem czy ma kontakt z ceramiką, czy nie. A jakby miał - to jak się tak ułożyć by nie miał.
Żadnego faceta w rodzinie nie zapytam, bo każdy sika "po męsku", na stojąco. A znajomych, czy pacjentów o to nie zapytam.
Osobiście z bezpiecznym sikaniem nie mam w ogóle problemów, ale mi nic nie zwisa.
@MadeleineDawson nic strasznego, a ubikacja (albo raczej wszystko na około) czyste, dodatkowo nie robi się żółty nalot ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najlepszy i tak jest pisuar dla faceta, ale na to będę musiał poczekać do przeprowadzki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@v1lk: Mój niebieski chciał pisuar i marudził o niego, ale powiedziałam że go #!$%@?ło z pisuarem w łazience w mieszkaniu i jeżeli już coś chce, to niech sobie zrobi ścianę z bronią (miecze, topory, buzdygany i noże) ale pisuaru nie pozwolę.
@MadeleineDawson publiczna? No weź, w niektórych krajach mają normalnie wbudowany bidet i nikogo to nie dziwi () A Ty byś miała zamontowany to pewnie połowa odwiedzających jak u mnie nie wiedziała by co to i do czego to ( ͡º ͜ʖ͡º)