Aktywne Wpisy
kutasoglu +14
Tak szczerze, to mnie zajebiście wymęczyła ta faza grupowa. Mało ciekawych meczy, gówniane pory, większość meczów o pietruszkę, bo jeszcze 8 drużyn z trzeciego miejsca wchodzi. Ostatnia kolejka zamiast być na żyletki, to niektórzy maja wyjebongo jak Norwedzy. Nie ma nawet walki o miejsce pierwsze w grupie, bo niekoniecznie drabinka ratuje.
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa
Nie wiem. Może tylko ja tak mam, ale dla mnie fazy grupowe to było zawsze takie święto mistrzostw. Dwa zespoły odpadają, dwa
diwi +22





źródło: comment_1584766574fwXMN4S3HvGGkNX1SYxOHL.jpg
Pobierzźródło: comment_1584766620lvlrEMnC0jGP2ZtDboILbc.jpg
PobierzNIGDY nie obejrzalem odcinka ale jesli kiedykolwiek bedziemy sie walic na pyrke irl(post apo, koronka zabije nas wszystkim a my bedziemy sie n---------c na pustkowiach Radomia o ostatnia puszke paprykarza szczecinskiego) to puscie mi Rikiego na egzaminie a gwarantuje wam 0 sily z mojej strony spowodowanej smiechem xd
@Zephyrrr
Ja również potwierdzam