Wpis z mikrobloga

= Zalukaj padło / oszukujo =

Podczas szukania filmu wpadłem na zalukaj. Kiedyś, kiedy filmy na portalu jeszcze działały, pojawiał się komunikat o przeciążeniu serwerów w weekendy i przymusu rejestracji / wykupienia konta VIP. Jednak w tygodniu filmy normalnie się odtwarzały. Teraz pod każdym "filmem" znajdują się "komentarze użytkowników" którzy bronią rejestracji i płacenia za konto VIP. Komentarze są spreparowane. Pod każdym "filmem" są identyczne, twierdzące że "to tylko powiadomienie SMS", co jest oczywistym kłamstwem. Widziałem już posty użytkowników Wykopu, którzy zapłacili w BTC a konto dalej jest nieaktywne. Mi osobiście przy próbie odtworzenia filmu online powiadomienie o obciążeniu nie wyskoczyło, jedynie fałszywy materiał wideo urywający się po kilku sekundach oraz ładny guzik "pobierz film", który przekierowywał do strony UDERZAJĄCO PODOBNEJ (screen w komentarzu) do pewnego serwisu z plikami udostępnionymi przez użytkowników (oczywiście nawet adres jest mylący, "chomikuj.best" oraz logo "zachomikuj"). Oczywiście przy próbie pobrania filmu z tej strony pojawia się okno do wpisania kodu otrzymanego z numer 92*** (czyli SMS premium za ponad 20 zł). Sytuacja wygląda na identyczną jak ze stroną torrenty org, czyli podrobienie martwej strony. Ktoś próbuje zarobić naciągając ludzi. Ku przestrodze, omijajcie serwis z daleka.

#zalukaj #fili #3filmy #seriale #film #filmy #oszukujo #afera
Edzor - = Zalukaj padło / oszukujo =

Podczas szukania filmu wpadłem na zalukaj. Ki...

źródło: comment_1584735318K2LpoONc5zvxSDUXu738wj.jpg

Pobierz
  • 7
@Edzor: To o czym piszesz akurat nie dotyczy "prawdziwego" zalukaj tylko strony bardzo podobnej nastawionej na wyciąganie hajsu z premium sms. Nie zmienia to faktu, że "prawdziwe" zalukaj gdzie da się oglądać filmy (gdy kupisz vipa za bitcoin) też powoli pada, a ceny jakie wołają za vipa to śmiech na sali.