Wpis z mikrobloga

@Conor_McGregor: a teraz u nas firmy nie odpaliły standardowego postojowego? do tego masz zasiłek dla ludzi którym zamknęli szkoły. To jak wyliczasz od myślników to lepiej wszystkie przywileje pracowników wymienić a nie tyle te które teraz wprowadzają, bo u nas po prostu część z nich już była uwzględniona w kodeksie pracy
@Conor_McGregor: Rozumiem wyśmianie pakietu, który nie ma prawa działać, ale stawianie innych krajów za wzór to głupota. Oni podobnie jak my sobie nie radzą, nie mają tych pieniędzy. Postawią się tylko w gorszej sytuacji a ludziom ledwo co pomogą (te programy zaczną bardzo szybko wycofywać). 500+ rozwaliło gospodarkę, a co dopiero jak trzeba całe pensje wypłacać.
@sawapawa: W poście do którego się odniosłem po pierwsze nie ma nic o Niemczech, a po drugie polska to nie Niemcy jeśli chodzi o gospodarkę.

Czy ty jesteś z tych co jak trzeba to będą krzyczeć, że Niemcy rozdają kasę to Polska też powinna, ale w drugim poście będą pluć jak to polaczek postaw się a zastaw się?
Trzeba dopasować rozwiązania do swoich możliwości a nie gadać takie głupoty.
@Conor_McGregor Ja zaraz stracę źródło dochodu po jestem zatrudniony na umowie zlecenie xD

I nikt mnie nie chroni, a państwo ma wszystko i wszystkich w dupie. Za co ja te podatki płacę? Za NFZ z którego nie korzystam i nie działa czy na ZUS który mi nigdy nic na starość nie da?
To, że my nie mamy nie znaczy, że oni też nie mają


@sawapawa: Jasne, to wynika z logiki. Jednak praktyka jest taka, że oni mają jeszcze więcej długów niż my.

Hipszpania ~100%
UK ~90%
Niemcy ~65%
Polska ~50%

Obecnie gdy gospodarki czeka reset, obiecywanie jeszcze większych wydatków to jest abstrakcja. Być może oni już są w stanie wszystko obiecać bo wiedzą, że zbankrutują albo ten dług się będzie musiał jakoś zresetować