Wpis z mikrobloga

#hiszpania - 70% pensji przez 4 miesiące z klauzulą, że nie może nikt CIę zatrudnić bo jesteś tak jakby zarezerwowany dla firmy.
#uk - 80% pensji dla niepracujących do max 2500 funtów
#polska - POŻYCZKA 5000zł dla firm pod warunkiem że wypełnisz formularz z danymi za ostatnie 3 lata plus kontrola z fiskusa
#koronawirus #biznes #firma
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Conor_McGregor: a teraz u nas firmy nie odpaliły standardowego postojowego? do tego masz zasiłek dla ludzi którym zamknęli szkoły. To jak wyliczasz od myślników to lepiej wszystkie przywileje pracowników wymienić a nie tyle te które teraz wprowadzają, bo u nas po prostu część z nich już była uwzględniona w kodeksie pracy
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor: Rozumiem wyśmianie pakietu, który nie ma prawa działać, ale stawianie innych krajów za wzór to głupota. Oni podobnie jak my sobie nie radzą, nie mają tych pieniędzy. Postawią się tylko w gorszej sytuacji a ludziom ledwo co pomogą (te programy zaczną bardzo szybko wycofywać). 500+ rozwaliło gospodarkę, a co dopiero jak trzeba całe pensje wypłacać.
  • Odpowiedz
@sawapawa: W poście do którego się odniosłem po pierwsze nie ma nic o Niemczech, a po drugie polska to nie Niemcy jeśli chodzi o gospodarkę.

Czy ty jesteś z tych co jak trzeba to będą krzyczeć, że Niemcy rozdają kasę to Polska też powinna, ale w drugim poście będą pluć jak to polaczek postaw się a zastaw się?
Trzeba dopasować rozwiązania do swoich możliwości a nie gadać takie głupoty.
  • Odpowiedz
@Conor_McGregor Ja zaraz stracę źródło dochodu po jestem zatrudniony na umowie zlecenie xD

I nikt mnie nie chroni, a państwo ma wszystko i wszystkich w dupie. Za co ja te podatki płacę? Za NFZ z którego nie korzystam i nie działa czy na ZUS który mi nigdy nic na starość nie da?
  • Odpowiedz