Wpis z mikrobloga

#wroclaw mam wrażenie, że niektórych restauratorów oderwało od rzeczywistości. Próbując się ratować w tej trudnej sytuacji ceny zostały tak wywindowane że tylko zniechęcają do składania zamówień. Osiem misek gdzie każde danie jest droższe o średnio 10 zł, Petit które serwuje zestawy za 80 zł a Dinette które sprzedaje Croque madame w wersji zrób to sam i jeszcze dają przepis...
  • 30
@Marczeslaw: takiego wała, od czwartku siedziałem grzecznie w domu, w sobotę zamówiłem pizzę z lokalnej pizzerii, to jak w nocy z niedzieli na poniedziałek mnie angina złapała to skąd mogłem złapać jak nie od pizzy czy dostawcy - ha tfu, w dobie zarazy nawet do lekarza Ciężko się dostać. Lepiej jeść swój makaron z pomidorami ze słoika i mieć 100% że nie masz jakiegoś gratisu do żarcia
@000loki: wiadomo, jak zmniejszyli porcje, to sorry, ale to nie jest moment na przycinanie na kliencie. chociaż dinette rozbiło bank (nadal mnie bawi szakszuka składająca się z pomidorów z przyprawami xDDD), gorzej już chyba nie będzie xD
zwłaszcza, że jak patrzę na wilka, to ledwo wyrabiają z zamówieniami, więc nie jest wcale tak źle, jeśli masz naprawdę dobrą knajpę.
@r__k: ta, to jest najlepsze. Rozumiem jakby to było z jajkami np. No nieźle nieźle. Dziwne to jest tym bardziej, że w tym sklepiku ichnim, poza tym syfem co zalinkowałaś, jest sporo innych rzeczy i nie ma aż takich absurdów.