Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze swoimi cyckami. Rozmiarowo są ok, nie są ani ogromne ani też zupełnie małe, ale są okropnie obwisłe. Nie cierpię na nie patrzeć, nienawidzę ich widoku jak się rozlewają na boki gdy leżę na plecach. Jak oglądam te gify co czasami tu wrzucacie na NSFW, to aż mnie ściska w środku, że nie mam takich sprężystych, mięciutkich cycków.
Nie ma chyba na świecie faceta, który spojrzałby na moje cycki i stwierdził, że są chociażby ok.
Tak, wiem, zaraz będziecie się naśmiewać "pic or didn't happen", ale pomyślcie jaki mam problem z pokazywaniem ich innym ludziom skoro sama na nie ledwo co patrzę bez obrzydzenia.
Chciałabym kiedyś móc czuć się z nimi komfortowo (,)

#cycki #zwiazki #kiciochpyta #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie ma chyba na świecie faceta, który spojrzałby na moje cycki i stwierdził, że są chociażby ok.


Ja akurat uwielbiam obwisłe piersi. Jest takich facetów (i kobiet - choćby moja dziewczyna, która też takie lubi) więcej, także głowa do góry. Rozumiem oczywiście, że wolałabyś być klasycznie piękna niż być marzeniem konkretnego rodzaju fetyszysty, ale może ta świadomość jakoś poprawi ci nastrój.

dodatkowo ogromne brodawki


To też jest atrakcyjne dla sporej
SpienionyZiomek: Mam to samo..dodatkowo ogromne brodawki..a piersi zrobiły sie obwisle :( wstydze sie juz zdjac stanik przy facecie :( przykro mi ze dbam o cialo chodze na siłownie zdrowo sie odzywiam a piersi psują caly wygląd :( gdybym miała pieniadze to robię sobie implanty :( rozumiem cie bardzo :(


Ja uwielbiam wielkie brodawki, im większe tym lepiej, byłbym Twoim wielkim fanem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AnonimoweMirkoWyznania: "Cyc nie kuśka - stać nie musi" jak słusznie zauważył jeden z najwybitniejszych polskich malarzy. Normalnym facetom to nie przeszkadza. Problem z tym mają spermiarze-onaniści żyjący w wyobrażonym uniwersum Brazzers, ale z takimi nie chcesz mieć do czynienia, toteż naprawdę nie ma się czym przejmować. Głowa do góry, cycki w dół i będzie OK ( ͡° ͜ʖ ͡°)