Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, zamiast wykorzystać lata wzrostu gospodarczego i dobrej koniunktury gospodarczej, żeby poobniżać podatki i zwiększyć inwestycje, albo chociaż odkładać pieniądze na "czarną godzinę" (czyli taką jak teraz), to nasz rząd wolał wszystkie pieniądze przehulać na rozdawnictwo i obietnice wyborcze. #!$%@? nawet nie macie pojęcia jak ja nimi gardzę.

Gardzisz - plusujesz.

#koronawirus #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
maciorqa - Ja #!$%@?, zamiast wykorzystać lata wzrostu gospodarczego i dobrej koniunk...

źródło: comment_15845615336V2AUlOIWkOcvD0vfTqbyE.jpg

Pobierz
  • 22
@maciorqa: dobrze, walić takimi wpisami w pisowską hołotę.
Sam o tym wspominałem - mogli spokojnie mieć teraz i 150 miliardów odłożone. Zamiast tego zniszczyli jakiekolwiek prawa właścicieli lokali, przepompowali kasę od pracujących do nierobów i patusów, obniżyli wiek emerytalny dla nierobów i jeszcze ostro zainwestowali w emerytów, bo inwestycja w dziadów, którym się już nic nie chce, to inwestycja, która się wszystkim opłaci. (°°
Jak ja ich nienawidzę. (òóˇ) PO to chociaż znacząco polepszyła infrastrukturę i niektóre usługi państwa. @maciorqa:


@SkrajnieZdegustowany

PO zrobiło dużo zmian o których zwykły obywatel mało wie. Np. cały program rozwoju cyfryzacji, e-administracji czyli wszystkie epuapy, cepiki itp. to było opracowane, zaplanowane i realizowane przez rząd PO. Nie odbyło się co prawda bez pewnych potkiec np. elektronicznego dowodu ostatecznie nie wprowadzili itp. Jednak to wszystko
@maciorqa: 2 miliardy na telewizję, a szpital zakaźny prosi ludzi żeby przynosili maseczki i stroje ochronne, CHOLERNE MASECZKI #!$%@?


@jaroty Po co im maseczki? Przecież ministerstwo zdrowia zachęca do nie noszenia maseczek bo nic nie dają ( ͡º ͜ʖ͡º)