Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, zamiast wykorzystać lata wzrostu gospodarczego i dobrej koniunktury gospodarczej, żeby poobniżać podatki i zwiększyć inwestycje, albo chociaż odkładać pieniądze na "czarną godzinę" (czyli taką jak teraz), to nasz rząd wolał wszystkie pieniądze przehulać na rozdawnictwo i obietnice wyborcze. #!$%@? nawet nie macie pojęcia jak ja nimi gardzę.

Gardzisz - plusujesz.

#koronawirus #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
maciorqa - Ja #!$%@?, zamiast wykorzystać lata wzrostu gospodarczego i dobrej koniunk...

źródło: comment_15845615336V2AUlOIWkOcvD0vfTqbyE.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@jaroty: Każdy kraj ma problem z maseczkami - Nawet Chiny, mimo że produkowali tego od uja... Niemcy przechwytują transporty do innych krajów.

Kuhwa za Peło to było... było by identycznie, a nawet gorzej. Nie głosujcie ani na PiS ani na PO
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A gdzie się podział bezzębny wódz narodu? Schował się gdzieś? Bozia go nie chroni? Tchórz jeden.

@helmutt: to nie strach tylko strategia.
Karzeł moralny siedzi cicho i nie musi nikomu odpowiadać na niewygodne pytania. Jezeli naród #!$%@? się na ten nieprzygotowany rząd to on ten rząd wymieni a sam zostanie z czystymi łapkami, jak Stalin. To nie on nawalił tylko rząd.
I odwrotnie - w razie jakby sytuacja zaczęła się klarować
  • Odpowiedz